K. Glavecką pašiurpino komiteto salėje sumontuota kamera | Diena.lt

K. GLAVECKĄ PAŠIURPINO KOMITETO SALĖJE SUMONTUOTA KAMERA

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas, trečiadienį susirinkęs į pirmą šį rudenį posėdį, buvo nustebintas naujos posėdžių salės detalės - patalpos gale sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros, kuria planuojama transliuoti posėdžius.

Komiteto narys Kęstutis Glaveckas iš karto išreiškė pasipiktinimą.

Nors kamera dar neveikia ir vaizdo nefilmuoja ir netransliuoja, pati idėja liberalui atrodo nepriimtina.

„Kokia prasmė transliuoti visus? Niekur taip nėra pasaulyje“, - sakė K. Glaveckas.

Konservatorius Andrius Kubilius replikavo, kad prasmė yra viešumas ir skaidrumas. Tačiau K. Glaveckas abejojo, ar taip nebus pažeidžiama komiteto narių asmens duomenų apsauga.

„Sutarkime taip: tuos posėdžius, kuriuos jūs darote rinkimų kampanijai, transliuokime, o kur jau rimtai dirbame - netransliuokime“, - ironizavo A. Kubilius.

Sutarkime taip: tuos posėdžius, kuriuos jūs darote rinkimų kampanijai, transliuokime, o kur jau rimtai dirbame - netransliuokime.

ELTA primena, kad Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis trečiadienį patvirtino, kad nuo spalio 1 dienos tikimasi tiesiogiai transliuoti dviejų Seimo komitetų posėdžius.

„Galiu patvirtinti, kad nuo spalio 1 dienos planuojame, bet dar turime išspręsti visas technines galimybes, bet, taip, tai yra planuojama“, - trečiadienį „Žinių radijui“ teigė V. Pranckietis.

Planuojama, kad nuo spalio Seimas pradės tiesiogines Teisės ir teisėtvarkos bei Švietimo ir mokslo komitetų transliacijas. Pasak vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus, kai bus išspręsti visi techniniai klausimai, nuo lapkričio bus transliuojami ir visų Seimo komitetų posėdžiai.

Žurnalistai gali ateiti į Seimo komitetų ir komisijų posėdžius, tačiau kai kurie posėdžių klausimai gali būti skelbiami ir uždarais - jų stebėti žiniasklaida neturi galimybės.

Visi plenariniai Seimo posėdžiai transliuojami internetu. Vyriausybės posėdžiai - taip pat.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

chi chi

didysis ekonompistas negalės veikti taip kaip buvo įpratęs - dirbti sau ir laisviems baxuriukams. Kiekvienas norintis galės matyti ir girdėti ką išrinktieji o šiuo atveju ponas Glaveckas porina ir už ką stoja mūru.Kaip paskui sakyti kad dirbi Lietuvos žmonėms naudai jeigu apie tuos žmones jau bene 5-10 metų yra užmiršta?Neskaitant priešrinkiminio laikotarpio pasakėliu

petras

Ko piktinies didis ekonomiste,ka nuveikiai gero valstybiai,ka veikiat tuos posiedziuos ,kad valstybe,ir tauta taip skursta,bijot viesumo,sazine near matyt svari.

tai viešumas

ponia rinkėjai , nesusigaudote ? :) Viešumas puikus dalykas , kuris skatinamas ir ES :)))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS