Kultūros komiteto narys P. Gražulis nepanoro atsakyti, kokį spektaklį paskutinį kartą matė | Diena.lt

KULTŪROS KOMITETO NARYS P. GRAŽULIS NEPANORO ATSAKYTI, KOKĮ SPEKTAKLĮ PASKUTINĮ KARTĄ MATĖ

  • 7

Atėjus 2021 metams bene aktualiausia tema tampa prognozės, kaip gyvensime šiemet. Apie tai šio ketvirtadienio vakaro LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pakalbėti susitiko kovotojas Sergėjus Maslobojevas, be pajamų likęs ir santaupų vos keliems mėnesiams turintis dainininkas Radži, profesionalus Kalėdų Senelis Petras Lisauskas ir politikas Petras Gražulis.

Pastarajam praėjusieji metai, ypač jų pabaiga, iš tiesų buvo nelengva. Gruodį Seimo narys P. Gražulis įsivėlė į skandalą, kai socialiniuose tinkluose paplito Kultūros komiteto posėdžio vaizdo pokalbio įrašas, kuriame už politiko nugaros pasirodė pusnuogis jaunas vyras. Netrūko spėlionių, kad tai dainininkas Gabrielius Vagelis, nes panašumas buvo tiesiog stulbinantis. Tuomet Gabrielius nepasimetė ir nevengė pats pasijuokti iš palyginimo bei situacijos, kurioje atsidūrė. Tuo metu P. Gražulis gynėsi, ir teigė, esą laiką tuomet leido ne su kuo kitu, o su žurnalistu Andriumi Tapinu.

Rūtos Mikelkevičiūtės laidoje prakalbus apie atėjusius metus, ir tai, kaip visi gyvensime pasibaigus pandemijai, politikas sulaukė nesmagių laidos dalyvių reakcijų. Aktorius, choreografas, šokėjas, Sidabrinės gervės laureatas P. Lisauskas domėjosi, ką net septintai kadencijai išrinktas daugiau nei 20 metų Seime dirbantis politikas yra padaręs dėl kultūros, kokius įstatymus pasiūlęs. Išgirdęs šiuos klausimus, P. Gražulis neslėpė pasipiktinimo ir atsistojęs išėjo iš studijos. Tiesa, tokiais klausimais stebėtis neverta. Naujoji Seimo vadovybė metų pabaigoje sulaukė ne tik generalinio prokuroro prašymo panaikinti nusikalstama veika įtariamo P. Gražulio teisinį imunitetą, bet ir kelių šimtų garsių šalies menininkų raginimo pašalinti jį iš Kultūros komiteto. Tarp pasirašiusiųjų buvo žinomi režisieriai – Arūnas Matelis, Gintaras Varnas, Oskaras Koršunovas, Kristijonas Vildžiūnas, Yana Ross, Dalia Ibelhauptaitė, Aidas Giniotis, Audrius Stonys, Donatas Ulvydas.

Tiesa, po kurio laiko P. Gražulis į filmavimą vis dėlto grįžo, o studijoje daina „Tave randu“ jį pasitiko dainininkas G. Vagelis, padėkojęs už dėmesį, kurio sulaukė. Tačiau iki laidos pabaigos politikas vis dėlto neišbuvo. Kiek aprimęs, jis kurį laiką klausėsi studijos svečių pasakojimų apie jų gyvenimo kasdienybę ir sunkumus, su kuriais susidūrė pandemijos metu. Aktorius P. Lisauskas pasakojo apie sunkius profesinius metus, kai liko be darbo prasidėjus pandemijai pavasarį. Aktorius rimtai svarstė pradėti dirbti vilkiko vairuotoju, krovinių pervežėju, tačiau išsigelbėjimu jam tapo darbas danų teatre. Netrukus politikui P. Gražuliui dar kartą trūko kantrybė. Išgirdęs jam adresuotą bendravardžio aktoriaus klausimą, kokį spektaklį pastarąjį kartą matė, politikas atšovė neprivaląs atsakinėti, klausė, ar čia egzaminas, o netrukus atsistojo, ir pasipiktinęs dar kartą paliko televizijos studiją.

Dramatiška pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

GALERIJA

  • Kultūros komiteto narys P. Gražulis nepanoro atsakyti, kokį spektaklį paskutinį kartą matė
  • Kultūros komiteto narys P. Gražulis nepanoro atsakyti, kokį spektaklį paskutinį kartą matė
  • Kultūros komiteto narys P. Gražulis nepanoro atsakyti, kokį spektaklį paskutinį kartą matė
Laidos kūrėjų nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Anonimas

Armonaitės....

SKAITYTOJA

JIS TIKRIAUSIAI NET NEŽINO KAS YRA SPEKTAKLIS.SU TOKIA MORALIA APIE KOKIĄ KULTŪRĄ GALI NUTUOKTI.JAM TIK PINIGAI ,,GRAŽUOLĖS,,IR INTRIGOS RŪPI.REIKĖTŲ ĮSTEIGTI SEIME INTRIGŲ KOMITETĄ,TAI GRAŽULIS GALĖTŲ BŪTI JO PIRMININKU.

TAIGIS

NEGI SAKYS KAD MATĖ SEIMO KLOUNADĄ....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS