Liberalai siūlo spalį rengti pirmalaikius Seimo rinkimus | Diena.lt

LIBERALAI SIŪLO SPALĮ RENGTI PIRMALAIKIUS SEIMO RINKIMUS

Opoziciniai liberalai siūlo šių metų spalį rengti pirmalaikius Seimo rinkimus.

Liberalų sąjūdžio lyderiai Eugenijus Gentvilas ir Viktorija Čmilytė-Nielsen įregistravo Seimo nutarimo projektą, kuriuo siūloma paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus 2019 metų spalio 9 dieną.

Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen yra sakiusi, kad naujos valdančiosios koalicijos formavimas parodė, jog likusius pusantrų metų iki eilinių parlamento rinkimų valdantieji neturės galimybių imtis būtinų reformų.

„Išsisėmusi ir valios veikti neturinti Vyriausybė ir toliau didins žmonių nusivylimą. Tokioje situacijoje atsakingi politikai privalo svarstyti priešlaikinių rinkimų galimybę, nes tai tampa bene vienintele alternatyva pusantrų metų trukmės stagnacijai“, – praėjusią savaitę išplatintame pareiškime pabrėžė opozicijos lyderė.

Apie pirmalaikius Seimo rinkimus gegužės pabaigoje yra užsiminęs ir valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. Anot jo, nepavykus pakeisti Seimo pirmininko, susidariusi krizė gali privesti iki pirmalaikių parlamento rinkimų.

Surengti pirmalaikius Seimo rinkimus opozicija siūlė ir pernai kovą. Tuomet nutarimo projektas atmestas.

Eiliniai Seimo rinkimai turėtų vykti 2020 metų rudenį.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Julija

Kažin ar opozicijos lyderė pasižiūri į veidrodį ?

Anonimas

Liberalam sleptis i krumus, kartu su likusia sutve.

Pensininke

Klausausi tariamos OPOZICIJOS kalbu ir netelpa gavoje mintis kodel valstybeje tokiu PIKTYBISKU zmoniu, o ypac visi liberalai su Gentvilu priesakyje. Del keliu INTRIGANTU LVZS visas seimas skesta IT TVARTE. INTRIGANTU , PRISIPLAKELIU, ISDAVIKU yra visose partijose ir tai matyti plika akimi. Apolitiski pilieciai intrigas priima uz TIESA. Is pat pradziu matesi, kad Pranskieciui truksta POLITINIO idirbio, o juo labiau antrojo valstybes vadovo poste.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS