A. Mazuronis svarsto trauktis iš Darbo partijos: jaučiuosi labai blogai | Diena.lt

A. MAZURONIS SVARSTO TRAUKTIS IŠ DARBO PARTIJOS: JAUČIUOSI LABAI BLOGAI

Darbo partijos tarybai nusprendus nesijungti su jokiomis politinėmis jėgomis ir dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose savarankiškai, buvęs partijos lyderis Andrius Mazuronis svarsto apie pasitraukimą iš „darbiečių“ gretų.

„Pasirinkta bloga kryptis, tai yra klaidingas sprendimas. Tai gali privesti prie labai sunkių pasekmių partijai“, – Eltai teigė praėjusią savaitę iš pirmininko pareigų atsistatydinęs A. Mazuronis.

Politikas apgailestavo ne tik dėl tarybos sprendimo nesijungti su kitomis partijomis, bet ir dėl jam tekusių priekaištų, kalbant apie sudėtingą „darbiečių“ situaciją.

„Vakarykštis tarybos posėdis buvo šaltas dušas, ten buvau apkaltintas būtais ir nebūtais dalykais“, – sakė A. Mazuronis, pažymėdamas, kad artimiausiu metu priims sprendimą dėl tolesnio likimo Darbo partijoje.

„Niūri perspektyva, svarstau, ką daryti, nes jaučiuosi labai blogai. Tarybos posėdyje buvo lavina kaltinimų. Mano nuomone, jie buvo nepelnyti. O subyrėjimas parodo, kad nevisiškai teisingai pasirinkta“, – sakė parlamentaras.

Vakarykštis tarybos posėdis buvo šaltas dušas, ten buvau apkaltintas būtais ir nebūtais dalykais.

ELTA primena, kad pastaruoju metu Darbo partija susiduria ne tik su teisėsaugos, bet ir politinėmis problemomis. Po nesėkmingų prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimų, iš partijos pirmininko posto pasitraukė A. Mazuronis. Laikinai partijai ėmė vadovauti Valentinas Bukauskas.

Antradienį pranešta, jog Darbo partijos frakciją Seime paliko Valdemaras Valkiūnas – jam pasitraukus, „darbiečiai“ nebeturi septynių parlamentarų, reikalingų frakcijai suformuoti. V. Valkiūnas Eltai teigė ketinantis trauktis ir iš partijos.

Sprendimą trauktis iš Darbo partijos prieš kelis mėnesius taip pat priėmė Seimo nariai Vigilijus Jukna ir Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, po EP rinkimų – Viktoras Fiodorovas.

Susiduriant su iššūkiais, „darbiečių“ taryba ėmė svarstyti galimybes jungtis prie Lietuvos regionų partijos, tačiau pirmadienį nutarta dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose savarankiškai ir nesiburti su jokiomis politinėmis jėgomis.

Darbo partija taip pat figūruoja ikiteisminiame tyrime dėl neteisėto daugiau kaip 500 tūkst. eurų dydžio ES biudžeto lėšų įgijimo. Dar balandį Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) pranešė, kad Darbo partijos būstinėje atliktos kratos. Atliekamas tyrimas yra susijęs su asmeniu, ėjusiu vieno iš EP narių patarėjo pareigas.

Po partijos būstinėje vykdytų kratų, politinės jėgos įkūrėjas ir europarlamentaras Viktoras Uspaskichas sustabdė narystę „darbiečių“ gretose.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

NUSIDIRBO

Rūtenis

Kai uspaskispiskichas sukombinuodavo pinigų, tai visi buvo patenkinti, kai išdžiūvo finansavimo upė, tai it žiurkės kas kur- istorijoje žinomas faktas, kai nėra naudos tai kam ta partija ir jos lozungai.

nes gaujų "vedliai" apgaudinėja gyventojus -be atsakomybės

ir ne tik MAZURONIS.--Panašūs į jį yra daugumos GAUJŲ "vedliai", kurie gyventojus veda į n e ž i n o m y b ę , nes jie siekia sau naudos , kaip patekti prie LOVIO,jie neveda , jie eina gaujoje iš p a s k o s - pasislėpę už gaujos narių, darydami nusikaltimus.--- Juk tai matome Lietuvoje daugelį metų, kai kuriamos naujos p o l i t i n ė s nusikalstamos GAUJOS su nesąžiningais v e d l i a i s

SUSIJUSIOS NAUJIENOS