Netikėtumas: prezidento rinkimų reitingų trejetukas – be S. Skvernelio | Diena.lt

NETIKĖTUMAS: PREZIDENTO RINKIMŲ REITINGŲ TREJETUKAS – BE S. SKVERNELIO

  • 32

Premjeras Saulius Skvernelis dėl sumažėjusio pasitikėjimo juo iškrito ir pirmojo prezidentinių reitingų trejetuko, rašo delfi.lt.

Kaip rodo visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ birželį atlikta apklausa, S. Skvernelio vietą užėmė Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys, buvęs diplomatas Vygaudas Ušackas, kurio bendras reitingas nepakito: už jį, jei rinkimai vyktų kitą savaitgalį, birželį būtų balsavę 6,7 proc. respondentų.

Pasitikėjimas S. Skverneliu sumažėjo nuo 9,7 gegužę iki 6,3 birželį.

Pirmojoje lyderių trijulės vietoje, kaip ir anksčiau, lieka ekonomistas Gitanas Nausėda, antrojoje – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Birželį už G. Nausėdą būtų balsavę 20,6 proc. respondentų (gegužę – 21,6 proc.), už V. Matijošaitį birželį būtų balsavę 10 proc., gegužę – 11,6 proc. respondentų.

Išaugo ir neapsisprendusiųjų skaičius: nežinančių, už ką balsuoti, birželį buvo 23,5 proc., gegužę tokių rinkėjų dalis siekė 18,3 procento.

Kaip rodo apklausa, TS–LKD atstovę Ingridą Šimonytę palaikytų 6 proc., partijos kolegą Žygimantą Pavilionį – 4 proc., europarlamentarą Antaną Guogą – 3,4 proc. respondentų.

Naujienų portalo delfi.lt užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ visuomenės nuomonės apklausa vyko birželio 19-27 dienomis, apklausti 1003 respondentai nuo 18 iki 75 metų.

Tyrimo rezultatų paklaida – 3,1 procento.

Rašyti komentarą
Komentarai (32)

Anonimas

Mentu nebūna buvusiu

Anonimas

Baik tu "konservatorių sėkme" kliedėti, palįsk po šaltu dušu, nes jau nusikalbi

Jonas

Netikiu aš tais reitingais, buvo jau keletas pirmaujančių, o rinkimuose "pralošė", o su Antanu tai manau rizikinga-jis gali pralošti Lietuvą, manau net galvoti apie tai rizikinga
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS