Premjerė su ministrais aptars kitų metų biudžetą ir pandemijos valdymo planus | Diena.lt

PREMJERĖ SU MINISTRAIS APTARS KITŲ METŲ BIUDŽETĄ IR PANDEMIJOS VALDYMO PLANUS

  • 4

Premjerė Ingrida Šimonytė šeštadienį rengia susitikimus su devyniais ministrais aptarti kitų metų biudžeto projektą ir COVID-19 valdymo klausimus.

„Premjerė su ministrais aptars jų darbus, taip pat – kitų metų biudžetą ir koronaviruso valdymo klausimus“, – BNS sakė premjerės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Šeštadienį suplanuoti I. Šimonytės pokalbiai su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene, ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite, švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene, sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu, vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite, susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku, energetikos ministru Dainiumi Kreiviu ir žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku.

Sekmadienį Vyriausybės vadovė planuoja susitikti su likusiais penkiais ministrais.

I. Šimonytės vadovaujamas centro dešinės Ministrų kabinetas įgaliojimus veikti gavo penktadienį.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Babunė

Iš pat ryto prajuokino radijo pranešimas, kad moteriausybė renkasi į pirmą posėdį. Gerovės pojūtis ne už kalnų. Šiūpeliais semsim gerovę. Į šviesią gerovę be virusų, skurdo pundais. Fantastiška.

Biudzeta tikrins aisku ,kad suriks

Pinigu nera.Karo reikmems kis,moksliniams interneto centrams.Visoms nesamonems.Save priziures su ismokomis.

ĮSIVAIZDUOJU...

Biudžetas bus pildomas keliu policijos trikojų pagalba. Bus didinami esami mokesčiai ir nauji - už įkvėptą orą, pasemtą iš SAVO šulinio vandens, už būstą, kad ant tavęs dar nelyja lietus...Už pirstelėjimą (oro taršaimažinti)...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS