Prezidentas tęsia tradiciją dirbti regionuose: su komanda išvyksta į Joniškį | Diena.lt

PREZIDENTAS TĘSIA TRADICIJĄ DIRBTI REGIONUOSE: SU KOMANDA IŠVYKSTA Į JONIŠKĮ

  • 4

Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia tradiciją rengti išvažiuojamąsias darbo dienas regionuose – ketvirtadienį su komanda jis dirbs  Joniškyje.

Numatytas jo susitikimas su meru Vitalijumi Gailiumi, su „Aušros“, Žagarės ir Skaistgirio gimnazijų mokiniais prezidentas diskutuos pilietiškumo tema, padės gėlių prie Nepriklausomybės paminklo.

G. Nausėda taip pat ketina lankytis Joniškio ligoninėje.

„Su Joniškio ligoninės bendruomene prezidentas aptars įgyvendinamą sveikatos apsaugos reformą, sėkmingą šios ligoninės patirtį organizuojant darbą, pritraukiant specialistų“, – BNS sakė prezidento patarėjas Tomas Beržinskas.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė savo ruožtu susitiks su rajono bendruomene.

Joniškyje G. Nausėda taip pat planuoja balsuoti iš anksto antrajame Vilniaus miesto mero rinkimų ture.

Ketvirtadienis yra paskutinė išankstinio balsavimo diena. Nors renkami 34 savivaldybių merai, balsuoti iš anksto nuo 7 iki 20 val. galima visoje Lietuvoje – taip pat ir tose savivaldybėse, kur merai išrinkti per pirmąjį turą. Tačiau dalyvauti balsavime gali tik rinkėjai, gyvenamąją vietą deklaravę savivaldybėse, kur meras nėra išrinktas.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

net

vyšnios prisirpo Žagarėje iš džiaugsmo ................

onelei-kvailelei

Maišome tik košę ir sukrų arbatoje.Tau seniai maišosi protukas.

onute

NESUPRATAU KUR KUR IŠVYKSTA I JONIŠKI KAŽKA SUMAIŠĖT JONIŠKIS NE UKRAINOJE O LIETUVOJE O JIS TIK UKRAINOJE SU ŽMONELE LANKOSI
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS