Prezidentė sveikina Lietuvą: saugokime savyje Kovo 11-osios drąsą! | Diena.lt

PREZIDENTĖ SVEIKINA LIETUVĄ: SAUGOKIME SAVYJE KOVO 11-OSIOS DRĄSĄ!

  • 50

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikina Lietuvos žmones Kovo 11-osios proga ir ragina visus švęsti laisvę.

Brangieji,

sveikinu visus su Kovo 11-ąja!

Tai šventė, kurioje visada girdime dainuojančią revoliuciją, įkvėptą atgimimo vilties. Tai diena, kai jaučiame pasididžiavimą savo tauta ir Lietuva.

Ši pergalė, iškovota prieš beveik tris dešimtmečius, mums kas kartą primena, kad sutelkę ryžtą ir bendrą valią galime siekti aukščiausių tikslų.

Perduokime šį įsitikinimą, šią nepaprastą patirtį kiekvienai naujai kartai kaip atsakomybę už mūsų šalies, laisvos ir nepriklausomos valstybės, ateitį.

Saugokime savyje Kovo 11-osios drąsą!

Švęskime laisvę!

Rašyti komentarą
Komentarai (50)

gaila kad gali būt tik 2 kadencijas

Rinktumėm Prezidentę ir trečiai, bet tokia jau demokratiška tvarka. tikiuosi išrinksim, kitą protingą vadovę. Su Šventėmis.

Nukvakusio seno Kremliaus pirdžiaus Kęsto galvoje dempingas

Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Kęstas

Lietuvos valdžia sąjungoje su stambiais verslininkais užsiima socialiniu dempingu. "Vokietijos KDS lyderė Annegreta Kramp-Karrenbauer atmetė Prancūzijos prezidento Macrono raginimą dėl socialinės sistemos suderinimo Eyropoje ir įspėjo apie pavojų „socializuoti socialinės gerovės sistemas ir minimalų darbo užmokestį“. Prancūzijos Europos ministrė Nathalie Loiseau tai apibūdino, kaip polinkį ignoruoti „socialines kančias“ daugelyje ES valstybių narių."
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS