Prezidento rinkimai: į reitingų trejetuką įsiveržė I. Šimonytė | Diena.lt

PREZIDENTO RINKIMAI: Į REITINGŲ TREJETUKĄ ĮSIVERŽĖ I. ŠIMONYTĖ

  • 41

Tarp potencialių kandidatų kitų metų prezidento rinkimuose premjeras Saulius Skvernelis pakilo į antrąją vietą, auga ekonomisto Gitano Nausėdos populiarumas, rodo pirmadienį delfi.lt skelbiama  naujausia gyventojų apklausa.

 Jei rinkimai vyktų kitą savaitgalį, už S. Skvernelį balsuotų 10,5 proc. apklaustų žmonių. Jo populiarumas išlieka nepakitęs – mėnesiu anksčiau premjerą būtų rinkęsi 10,7 proc. gyventojų.

Pirmojoje vietoje išlieka G. Nausėda, jį naujausioje apklausoje rugsėjį palaikė 25,1 proc. apklaustųjų (rugpjūtį – 19,7 proc.).

Į trečią vietą pakilo parlamentarė, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė – ją rugsėjį palaikė 10,3 proc., o rugpjūtį – 8 proc. respondentų. Praėjusį mėnesį galimų kandidatų eilėje ji buvo penkta.

Ketvirtas, kaip ir praėjusį mėnesį, liko diplomatas Vygaudas Ušackas, jį palaikė 9,8 proc. (rugpjūtį – 8,3 proc.) respondentų.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis iš antros vietos – rugpjūtį smuko į penktą vietą. Jo populiarumas rugsėjį buvo 8,3 proc., o rugpjūtį – 14,4 procento.

Apklausą naujienų portalo DELFI užsakymu rugsėjo 19-26 dienomis atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“.

Prezidento rinkimai vyks kitų metų pavasarį.

Rašyti komentarą
Komentarai (41)

...

O kodėl tame sąraše manęs nėra? ;)

Zelemunčikas

Gražinai Kilinskienei.Tikrai atspėjai,pas mane namuose tik aš,vaikai išsilakstė į Vakarus.PrienUšastiko į rytus išsilakstytų visi,pabėgčiau ir aš,nes Rusijoje dirbau ir gyvenau daugiau nei Ušastikas.Tiesa per ptievartą,o ne draugų ieškodamas,kaip jis.Lietuvoje liktų tik tuščiagalvės Gražinos ir policajus Saulius bei bankininkas Ausėda su senmerge Ingrida. ..

pempe

geriau i prezidentus sostines mera ! turesit jauna energinga prezidenta toki kaip prancuzai turi.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS