R. J. Dagys paliko konservatorių frakciją Seime | Diena.lt

R. J. DAGYS PALIKO KONSERVATORIŲ FRAKCIJĄ SEIME

Seimo narys Rimantas Jonas Dagys antradienį pranešė paliekantis opozicinę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partiją ir frakciją.

Jis dirbs Mišrioje Seimo narių grupėje.

„Manau, kad partijos vadovybė yra paėmusi visai priešingą kursą negu numatyta TS-LKD programoje. Tokie debatai, kurie dabar vyksta, pažeidžiant Seimo nario konstitucines teises, darant spaudimą, spaudimo atmosferoje diskusija nėra įmanoma, todėl ir pasitraukiau iš partijos“, – BNS antradienį sakė R. J. Dagys.

Jis teigė prisidėsiąs prie naujos partijos kūrimo. Plačiau apie ją politikas žada papasakoti trečiadienį per spaudos konferenciją.

Birželio pabaigoje TS-LKD prezidiumas patvirtino Priežiūros komiteto R. J. Dagiui skirtą sankciją, kad jis kaip partijos kandidatas negalės dalyvauti kituose Seimo rinkimuose.

R. J. Dagys nubaustas už sprendimą neatšaukti parašo po pernykšte „valstiečio“ Mindaugo Puidoko registruota įstatymo pataisa dėl vaiko teisių apsaugos bei nederamų pasisakymų apie kolegas Seime, įskaitant partijos kandidatę į prezidentus Ingridą Šimonytę.

R. J. Dagys tuomet sakė, kad sankcijos rodo liberalią pasaulėžiūrą išpažįstančios partijos vadovybės norą išstumti neįtinkančią nuomonę. Jis šią savaitę pareiškė stabdantis narystę partijoje.

Konservatoriai šiuo metu turi didžiausią opozicinę frakciją Seime, be R., J. Dagio joje bus 34 nariai.

R. J. Dagys TS-LKD priklauso nuo 2002 metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Gėda, Dagy

Esi savanaudis, nesugebantis gyventi be Seimo šėryklos. Patekai į Seimą pagal partijos sąrašą. Palikdamas partiją, privalai palikti ir Seimą.

Nuomone.susiprotekit zmones.

,,Facebook,,veidai Dagio,Janutienes,Puteikio .Dieve atitolink juos nuo seimo.Raso,kad Janutiene,Kriviskas bus seime.O manau,kad jie buvo teisti del Venskienes bylosir buvo nubausti piniginemisbaudomis ir viesai atsiprasyti.Atsiprase bet labai nezymiai.Stai is visur isvyti bet i seima tinkami.Zmones galvokit ka darot.Manot kas daugiau rekia tas geresnis?

prisimink

Kauno bendrabuti kur gyvenai ir kaip neleidai zmonai nupirkti pigesnes prekes /kombinuko/ is perpardavejo tuo parodydamas savo tiesa kuri tavo moteriai buvo nereikalinga ir nezinia ar dar gyveni su ja ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS