Rugpjūčio viduryje Lietuvoje lankysis Donaldas Tuskas Pereiti į pagrindinį turinį

Rugpjūčio viduryje Lietuvoje lankysis Donaldas Tuskas

2025-07-31 18:30

 Rugpjūčio viduryje Lietuvoje lankysis Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas bei gynybos ministras Wladyslawas Kosiniakas-Kamyszas (Vladislavas Kosiniakas-Kamišas).

Donaldas Tuskas
Donaldas Tuskas / L. Balandžio / BNS nuotr.

Apie tai ketvirtadienį pranešė Rūdninkuose apsilankęs Lenkijos gynybos viceministras Cezary Tomczykas (Cezaris Tomčikas).

„Mano vizitas taip pat yra pasirengimas ministro pirmininko, gynybos ministro Wladyslawo Kosiniako-Kamyszo, kurie čia lankysis kito mėnesio viduryje, vizitui“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė lenkų politikas.

Pasak viceministro, vizitas bus skirtas aptarti bendras Baltijos šalių ir Lenkijos įgyvendinamas Baltijos gynybos linijos ir „Rytų skydo“ iniciatyvas, kuriomis siekiama apsaugoti NATO ir Europos Sąjungos (ES) išorinę sieną, taip pat kitus su saugumu susijusius klausimus.

Pastarąjį kartą D. Tuskas Lietuvoje lankėsi 2024-ųjų pradžioje, kai Lietuvos vyriausybei vadovavo konservatorė Ingrida Šimonytė.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra