Seimo nariai per mėnesį išleido šeštadalį visų komandiruotėms skirtų lėšų | Diena.lt

SEIMO NARIAI PER MĖNESĮ IŠLEIDO ŠEŠTADALĮ VISŲ KOMANDIRUOTĖMS SKIRTŲ LĖŠŲ

Seimo nariai per pirmą šių metų mėnesį komandiruotėms išleido šeštadalį viso 2022-iesiems numatyto biudžeto, kolegas perspėjo Seimo vicepirmininkas, Laisvės partijos atstovas Vytautas Mitalas.

„Norėčiau atkreipti kolegų dėmesį, kad pirmas mėnesis buvo gausus parlamentinės diplomatijos užsienyje, artimiausiu metu valdybą pasieks bendras šių metų komandiruočių biudžetas, bet kai kurių komitetų, ypač Užsienio reikalų bei Nacionalinio saugumo ir gynybos, paprašiau atkreipti dėmesį, nes per pirmą mėnesį jau praktiškai šeštadalis metinio biudžeto panaudota“, – per valdybos posėdį informavo V. Mitalas.

Jo duomenimis, iš viso komandiruotėms šių metų Seimo biudžete numatyta apie 300 tūkst. eurų, per sausį panaudota apie 50 tūkst. eurų.

„Sausis buvo intensyvus, tai ta suma, berods, apie 50 tūkst. buvo“, – BNS patvirtino Seimo vicepirmininkas.

Sausis buvo intensyvus, tai ta suma, berods, apie 50 tūkst. buvo.

Detalų lėšų paskirstymą Seimo valdyba dar svarstys.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen per Seimo valdybos posėdį sakė, kad komandiruočių pagausėjo dėl įtemptos saugumo situacijos, tad ateityje reikės atkreipti dėmesį, kad „limitai riboja“.

„Natūralu, kad dabartiniu laikotarpiu jų gana daug dėl saugumo situacijos, Lietuvos parlamentarai yra ambasadoriai mūsų regiono ir daug tenka važiuoti. (...) Matyt, ateityje turėsime galvoje turėti, kad limitai mus riboja“, – sakė parlamento pirmininkė.

Per sausį ir vasario pradžioje Seimo Užsienio reikalų bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narių delegacija vyko į JAV, grupė parlamentarų Briuselyje susitiko su NATO atstovais, keli Seimo nariai vyko į Vokietiją, Ukrainą, taip pat dalyvavo tarptautinių tarpparlamentinių asamblėjų renginiuose.

Seimo pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen su vizitais lankėsi Izraelyje ir Palestinoje, Moldovoje, vyko į Prancūziją dalyvauti buvusio Europos Parlamento pirmininko Davido Sassolio (Davido Sasolio) atminimo pagerbimo ceremonijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Izvalgus

Lai sedi klounai Lietuvoje ir dirba zmoniu gerovei. Gal pakaks griauti Lietuva?!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS