Seimo narių delegacija išvykusi oficialaus vizito į JAV | Diena.lt

SEIMO NARIŲ DELEGACIJA IŠVYKUSI OFICIALAUS VIZITO Į JAV

  • 9

Oficialaus vizito į JAV iki sekmadienio išvykusi Seimo narių delegacija, penktadienį pranešė Seimo atstovybė JAV Kongrese.

Delegacijoje – Seimo vicepirmininkas Jonas Jarutis, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Užsienio reikalų komiteto narys Žygimantas Pavilionis ir Ateities komiteto pirmininko pavaduotojas Lukas Savickas.

„Vizito tikslas – aptarti su JAV Kongreso senatoriais ir Atstovų Rūmų nariais Lietuvos apginamumo klausimus, pasiruošimą NATO viršūnių susitikimui ir telkti pagalbą Ukrainai“, – rašoma pranešime.

Pirmąją vizito dieną su Kongreso nariais diskutuota apie JAV kovinių pajėgumų Lietuvoje stiprinimą, delegacija taip pat susitiko su JAV senatoriais, Valstybės departamento pareigūnais.

Seimo nariai dalyvavo ir Vokietijos Maršalo fondo suorganizuotoje diskusijoje apie saugumą ir susitiko su Nacionaliniu paramos demokratijai fondo atstovais.

JAV Kongreso nariai pakviesti atvykti į Lietuvą į liepos mėnesį Seime organizuojamą konferenciją, skirtą Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių 100-mečiui.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Kostas

Atai kaip cia be Emanuelio ,netvarka

Kaip susirūpino kremlinės

čiupakabros, neatmuškit laduškų bekeverzuodami savo idiotiškus komentarus.

tai-- One-- nebuvo Kasparovas jokia Putino ranka

nei koja , jis buvo libersosiku opozicijos agrastu vadelis ,....panasiai kaip dabar lietuvoj raskevicius ar ,morgana...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS