Siūlė tirti parlamento paviršius dėl narkotinių medžiagų: Seimo valdyba nesutiko | Diena.lt

SIŪLĖ TIRTI PARLAMENTO PAVIRŠIUS DĖL NARKOTINIŲ MEDŽIAGŲ: SEIMO VALDYBA NESUTIKO

Seimo valdyba trečiadienį atmetė „valstietės“ Ligitos Girskienės siūlymą atlikti parlamento paviršių tyrimą, siekiant išsiaiškinti, ar patalpose vartotos narkotinės medžiagos.

Prieš tokį tyrimą balsavo septyni iš aštuonių Seimo vadovybės narių.

„Valstietė“ tvirtino, kad prašymą dėl tokio tyrimo teikia, „atsižvelgdama į pilietinės visuomenės pastabas“.

Seimo kancleris Modestas Gelbūda siūlė kreiptis į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą, kad šis pateiktų informaciją apie paviršių tyrimo galimybes ir paaiškintų, ką reikštų jo rezultatai.

Tačiau Seimo valdyba nusprendė, kad toks tyrimas beprasmis.

„Ar mes į kiekvieną absurdą taip reaguosime, ar tik į opozicijos iškeltus?“ – teiravosi pats opozicijoje dirbantis Seimo vicepirmininkas „darbietis“ Andrius Mazuronis.

„Dvi savaites Seimas buvo kaip cirkas, tai mes norime tęsti?“ – sakė jis, turėdamas galvoje dvi savaites trukusį opozicijos posėdžių boikotą.

Seimo pirmininkė liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen tvirtino nesuprantanti tyrimo prasmės.

„Mano matymas dėl šio siūlymo yra toks radikalesnis, nes man atrodo, kad pati klausimo formuluotė ir galimos tokio tyrimo išvados nieko nepasakys. Puikiai kiekvienas suprantame, kad Seimo rūmuose kiekvieną mėnesį apsilanko tūkstančiai žmonių, ir kokias išvadas galima padaryti iš tokio tyrimo rezultatų, man nevisiškai aišku. Ir apskritai, kokia yra kolegės intencija“, – per Seimo valdybos posėdis teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Panašus tyrimas pernai atliktas Jungtinės Karalystės parlamente. Tuomet spaudai pranešus, kad narkotikų pėdsakų aptikta 11-oje iš 12-os tirtų parlamento tualetų, kilo skandalas.

Paviršių tyrimas dėl narkotinių medžiagų buvo atliekamas Lietuvos mokyklose.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

konservatliberalų CHUNTA b i j o tikrovės,jog

tyrėjai aptiks seime NARKOTIKŲ pėdsakų

cha ha ha ... kada ,,,pazeidziami,,,

Seimo ir vyriausybes narkomanu interesaai , Cmile muru stoja ir priesinasi , narkomanu issaiskinimuj.....stai jeigu reiketu kitus ir kitur apsikt --Cmile su armoiskaitem , Morganom , simoOnytem ---butu pirmos ..

Saulius

Zalenskis irgi nesutinko tirtis savo valstybeja nors zmones prase....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS