Skelbiama, kiek žmonių balsavo merų rinkimų antrajame ture | Diena.lt

SKELBIAMA, KIEK ŽMONIŲ BALSAVO MERŲ RINKIMŲ ANTRAJAME TURE

Antrajame merų rinkimų ture per tris išankstinio balsavimo dienas savo valią pareiškė 5,10 proc. rinkėjų, rodo šeštadienį paskelbti Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

Savivaldybių patalpose buvo galima balsuoti trečiadienį ir ketvirtadienį, balsavimas namuose vyksta penktadienį ir šeštadienį. Namuose balsuoti gali neįgalieji, ligoniai, sunkios sveikatos būklės senjorai, jie prašymą turėjo pateikti iš anksto.

Aktyviausiai iš anksto balsuoja Ignalinos gyventojai – savo valią jau pareiškė 15,02 proc. rinkėjų.

Išankstiniame balsavime aktyvumas taip pat didelis Lazdijų rajone (12,93 proc.), Kupiškio rajone (11,60 proc.), Varėnos rajone (11,39 proc.) ir Zarasų rajone (10,93 proc.).

Diddžiuosiuose miestuose rinkėjų aktyvumas kur kas mažesnis.

Vilniuje balsavo 2,96 proc. žmonių, Klaipėdoje balsą atidavė, 2,42 proc. rinkėjų, Panevėžyje – 3,41 procento.

Rinkimų dieną sekmadienį balsavimas apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą.

Antrojo turo renkant merus prireikė 41 savivaldybėje. Jame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai.

19 savivaldybių vadovą išsirinko jau per pirmąjį turą prieš dvi savaites.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Pilietis

Nei piemame ,nei antrame tūre nebalsavau ir nebalsuosiu nes nieko gero nei vienas meras kaunui neatliko,net neivykdė savo pažado V.Matijošaitis.Tik savo kompanijos žmonėm ir savo sūnų miesto taryboje vietas parūpino.Nevertas šis policininkas buves muesto mero vietos.Per kadencijos metus nesugebėjo Kauno Laisvės alėjos pradėtus, suplanuotus remonto darbų pabaigti.Jis geras tiem, kam leidžia už jį daryti Kaune ką nori.Jis juk nedirba,sakė pats,jis turi komanda kuria pasitiki ir jam nesvarbu kas ką nuveiks savo naudai.Tas ir matosi,stovi pradėti darbai,tik jis savo ir draugų reikalus pasitvarko.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS