Vyriausybė skyrė 2,2 mln. eurų darbui su migrantais | Diena.lt

VYRIAUSYBĖ SKYRĖ 2,2 MLN. EURŲ DARBUI SU MIGRANTAIS

Vyriausybė penktadienį posėdyje iš biudžeto perskirstė 2,2 mln. eurų ir skyrė juos atlyginti darbuotojams, dirbantiems su užsieniečiais, įskaitant ir pastaruoju metu iš Baltarusijos plūstančius nelegalius migrantus.

„Šis perskirstymas tarp vidinio biudžeto eilučių reikalingas tam, kad galėtume užtikrinti ministerijai pavestų Vyriausybės funkcijų įgyvendinimą, organizuoti užsieniečių, priskiriamų pažeidžiamų asmenų grupei, socialinės paramos teikimą“, – posėdyje sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Anot jos, lėšos reikalingos užsieniečių apgyvendinimui bei organizuoti Lietuvos Raudojo kryžiaus draugijos ir kitų nevyriausybinių organizacijų pasitelkimą teikiant socialines paslaugas.

Pasak ministrės patarėjo Tomo Kavaliausko, resursai perskirstyti siekiant atlyginti darbuotojams už papildomą krūvį darbui su migrantais, kuriems suteiktas pabėgėlio statusas arba kurie naujai apgyvendinti.

„Darbuotojams, kurie dirba su migrantais, kurie dabar atkeliauja, bet ir yra tie, kurie gauna pabėgėlio statusą, tai darbui ir su jais. Yra pažeidžiamos grupės, kurios atkeliauja į Lietuvą arba apgyvendintos iš anksčiau, joms teikiamos paslaugos, jais rūpinamasi“, – BNS sakė T. Kavaliauskas.

„Kadangi išauga darbų krūvis, natūralu, dabar ir atostogų režimas, vieniems tenka daugiau padirbėti, kitiems mažau, tai už tą papildomą ar viršvalandinį darbą jiems yra atlyginama“, – pridūrė jis.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

ziauru...

fantastiska valstybe.. darmajiedam milijardai, o as moku psd jei susirgsiu negausiu ismokos? uztat darmajiedu gerove pries europa pasipuikuosim. gal laikas puikuotis sukurus savo pilieciu gerove? ai pamirsau.. smegenu neuztenka .... ir dar ES be muilo reik sulist i viena vieta..

jei finansuojat raudonajį kryžių

tai jau yra VYRIAUSYBINĖ organizacija.iš tikrųjų finansuojate MAFIJOS priedangos firmeles

klpds

Pinigu plovimas ir pasisavinimas,nes skire pinigus sau!...o,paprastiem lietuviams spiga taukota !!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS