Suskaičiavo, kiek kainavo G. Nausėdos inauguracija | Diena.lt

SUSKAIČIAVO, KIEK KAINAVO G. NAUSĖDOS INAUGURACIJA

  • 9

Prezidento Gitano Nausėdos inauguracija liepos 12-ąją kainavo beveik 68,7 tūkst. eurų.

Kaip portalui 15min.lt nurodė Prezidentūra, techniniam renginio aptarnavimui skirta 35,6 tūkst. eurų, maitinimui – 27,1 tūkst. eurų, o meninei programai – 6 tūkst. eurų.

Be oficialių iškilmių renginių vyko ir šventinis vakaras Prezidentūros kiemelyje, į kurį buvo pakviesta apie 2 tūkst. svečių: pramogų pasaulio atstovų, politikų, verslininkų, sportininkų, institucijų vadovų, Kovo 11-osios akto signatarų, žurnalistų ir kitų.

Teigiama, kad šiam šventiniam priėmimui maitinimą tiekė įmonė „Taurakalnis“, alkoholinius gėrimus renginiui parūpino įmonė „Eugesta“.

G. Nausėdos inauguracijos iškilmingas vakaras

2009 metais vykusi prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracija mokesčių mokėtojams atsiėjo apie 30 tūkst. litų – apie 9 tūkst. eurų.

Ekonominės krizės metu valstybės vairą perėmusi D. Grybauskaitė atsisakė šventinio priėmimo, po oficialių ceremonijų šalia prezidentūros vyko koncertas.

Taip pat kukli buvo ir antroji D. Grybauskaitės inauguracija 2014-aisiais.

Prezidentą pagerbė ginkluotosios pajėgos

Prezidento rūmų perdavimo ceremonija

Miestų ir miestelių vėliavų pagerbimo ceremonija

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Minde

Prieš 10m viskas pigiau kainavo, o beta ji su konservais geras aferas prasukinejo, arba bent tylėjo ką jie prasukinejo, nemanau kad čia brangu. Inauguracija turėjo būti ir nesvarbu kiek čia kainavo, neskaitant to kiek seimunai praplauna pinigėlių. Tai 65k Eur kai centai valstybei.

paskaiciuokit

kiek magnolija su sputniku milijardu prasiko.Gudruciai.

...

Smulkmė ta e'nau-guracija jei tik bus nutrauktas tas nuolatinis priešų aplink ieškojimas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS