Tyrimas dėl I. Rozovos nebus tęsiamas | Diena.lt

TYRIMAS DĖL I. ROZOVOS NEBUS TĘSIAMAS

Siūlymas tęsti parlamentinį tyrimą dėl Seimo narės Irinos Rozovos nesulaukė Seimo paramos.

Šią  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Dainiaus Gaižausko iniciatyvą Seimas atmetė. Už tai ketvirtadienį  balsavo 52 Seimo nariai, prieš buvo 30, susilaikė 16 parlamentarų.

Beje, atmesti projektą Seimui pasiūlė jį  svarstęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas.

Seimo narys konservatorius Laurynas Kasčiūnas pasidžiaugė, kad D. Gaižausko  „bandymas susidoroti su opozicija patyrė fiasko“. Jis pasiūlė spręsti  I. Rozovos klausimą apkaltos būdu.

„Labai džiaugtis nereikia,  manipuliacija  žvalgybos informacija  valdant  „valstiečiams“ tikrai bus stabdoma,“ –  užtikrino D. Gaižauskas.

Labai džiaugtis nereikia,  manipuliacija  žvalgybos informacija  valdant  „valstiečiams“ tikrai bus stabdoma.

Nutarimo projekte, kuris nesulaukė Seimo palaikymo, buvo siūloma pavesti NSGK iki šių metų birželio 1 d. pratęsti  parlamentinį tyrimą dėl I. Rozovos.

Seimo NSGK pirmininkas D. Gaižauskas akcentavo būtinybę įsigilinti į  tyrimo dalį dėl galimo manipuliavimo žvalgybine informacija. Tuo tarpu opozicija šiame tyrime įžvelgė politikavimą.

Ketvirtadienį Seimas ketina svarstyti 44 parlamentarų iniciatyvą dėl apkaltos I. Rozovai.

ELTA jau skelbė, gegužės 20 d. Seimo Etikos ir procedūrų komisija nutarė aiškintis, ar nebuvo pažeistos Seimo Statute numatytos procedūros, kai buvusiam parlamentiniam tyrimui dėl Seimo narės Irinos Rozovos dar nesuformulavus išvadų, inicijuojamas naujas tyrimas ir apkalta.

Etikos sargų įvertinti galimus procedūrinius pažeidimus paprašė Seimo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos- Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Vanda Kravčionok.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

D

Šnipu zaidimai

Anonimas

Nieko nepadarysi prieš Rusiją!!!

Anonimas

Apsišikit iš pykčio, tvartelio šūdlaižiai ...užuojauta nabagams...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS