V. Bakas partijos nekurs, sieks priimti antikorupcinius įstatymus | Diena.lt

V. BAKAS PARTIJOS NEKURS, SIEKS PRIIMTI ANTIKORUPCINIUS ĮSTATYMUS

Valdančiųjų „valstiečių“ frakciją palikęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas sako, kad nekurs savo politinės partijos, o per likusią kadenciją sieks priimti antikorupcinius įstatymus.

„Tikrai nieko neruošiu, jokios partijos kitiems Seimo rinkimams“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė politikas.

„Mano užduotis, aš apsitariau su savo padėjėjais, su savo komanda, kurią turiu, tai yra vis dėlto pasiekti, kad per kitą Seimo sesiją būtų priimtas turto civilinio konfiskavimo paketas, Lobistinės veiklos įstatymas – ne iškraipytas koks nors, ne išdarkytas, bet toks, koks buvo parengtas“, – pridūrė jis.

V. Bakas žadėjo paramos projektams ieškoti tarp opozicinių Seimo frakcijų, jau buvo susitikęs su konservatorių lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu.

Jis pasitraukė iš „valstiečių“ frakcijos šiai sudarius koaliciją su teisiama partija „Tvarka ir teisingumu“. Valdančiąją daugumą taip pat sudaro „socialdarbiečiai“ ir Lenkų rinkimų akcija.

V. Bakas žada atsistatydinti iš Seimo NSGK pirmininko pareigų. Jo kandidatūrą į šį postą po 2016 metais laimėtų Seimo rinkimų pasiūlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS