V. Zelenskis mato naujų Ukrainos ir Lietuvos partnerystės perspektyvų | Diena.lt

V. ZELENSKIS MATO NAUJŲ UKRAINOS IR LIETUVOS PARTNERYSTĖS PERSPEKTYVŲ

  • 3

Naujasis Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis susitikime su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite, atvykusia į jo inauguraciją pirmadienį, atkreipė dėmesį į jos indėlį stiprinant strateginę abiejų šalių partnerystę ir sakė esąs įsitikinęs, kad ši partnerystė turi naujų perspektyvų.

Pasak V. Zelenskio, D. Grybauskaitė yra tikra ir patikima Ukrainos draugė. Jis paminėjo jos asmenines pastangas paremti Ukrainos suverenumo gynimą ir praktinę pagalbą įgyvendinant reformas bei atstatant Rytų Ukrainą, skelbiama prezidento interneto svetainėje.

Be to, V. Zelenskis akcentavo svarbų Lietuvos vaidmenį remiant Ukrainos siekį įstoti į ES ir NATO, stiprinant Ukrainos gynybinius pajėgumus.

Naujasis Ukrainos prezidentas taip pat padėkojo už šalies rytuose sužeistų ukrainiečių karių gydymą ir jų reabilitacijos Lietuvos medicinos įstaigose galimybę.

D. Grybauskaitė pirmadienį dalyvavo V. Zelenskio inauguracijoje, o po jos – dvišaliame susitikime su naujuoju Ukrainos vadovu.

Aktorius, komikas V. Zelenskis išrinktas Ukrainos prezidentu balandžio 21 dieną per antrąjį rinkimų turą. Surinkęs daugiau nei 70 proc. balsų, jis nugalėjo perrinkimo siekusį Petro Porošenką.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

Chm: "V. Zelenskis mato naujų Ukrainos ir Lietuvos partnerystės perspektyvų" - o kaip su politikoj įprastu 'skaitymu tarp eilučių', ar reikia suprast kad mes buvom pasiųsti ant tų rusiškų trijų raidžių?..

Anonimas

Nereikia mums tu chacholų tegul neždinasi jie visi lauk iš mūsų Lietuvos kiti slavai tai pat.

man patinka:))

"..V. Zelenskis mato naujų Ukrainos ir Lietuvos partnerystės perspektyvų.." Taip, Taip!! Ko daugiau gastarbu bus is Ukraina, to daugiau .lietuviu,gastarbu pabegs i... Ajrija..:)))

SUSIJUSIOS NAUJIENOS