Valdantieji telkia pajėgas balsavimui dėl veto: atšaukia ir trumpina komandiruotes | Diena.lt

VALDANTIEJI TELKIA PAJĖGAS BALSAVIMUI DĖL VETO: ATŠAUKIA IR TRUMPINA KOMANDIRUOTES

  • 68

Valdantieji telkia pajėgas balsavimui dėl prezidento veto nepasiskiepijusių darbuotojų mokamiems testams: norėdami dalyvauti svarbiame balsavime, kai kurie valdančiosios koalicijos atstovai atšaukia bei trumpina komandiruotes.

Kaip skelbia naujienų portalas „15min“, iš užsienio komandiruočių anksčiau grįžta užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, o Seimo Žmogaus teisių komiteto vadovas Tomas Vytautas Raskevičius atšaukė komandiruotę.

Pasak portalo, konservatorių lyderis, užsienio reikalų ministras G. Landsbergis lapkričio 10–12 dienomis planavo dalyvauti UNESCO generalinės konferencijos 41-ojoje sesijoje Paryžiuje.

Ministro atstovė Vytautė Šmaižytė-Kuliešienė „15min“ patvirtino, kad į Lietuvą ministras grįš lapkričio 10 dieną vakare, tad jis suspės dalyvauti ketvirtadienio Seimo posėdyje ir balsavime dėl prezidento veto.

Liberalų sąjūdžio atstovas, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, lapkričio 8–12 dienomis suplanavo dalyvauti Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvencijos šalių konferencijoje, Kioto protokolo šalių susitikime ir Paryžiaus susitarimo šalių susitikimo sesijoje Glazge. Į komandiruotę S. Gentvilas jau išvyko, bet vizitą sutrumpins, 15min patvirtino ministro patarėjas komunikacijai Marijus Gailius.

Lapkričio 11-ąją Seime neturėjo būti ir Laisvės partijos atstovo Tomo Vytauto Raskevičiaus – lapkričio 10–12 dienomis jis planavo dalyvauti Friedricho Naumano fondo rengiamame susitikime neteisėtos migracijos klausimais Ispanijoje. Tačiau į komandiruotę politikas neišvyks. „Komandiruotę atšaukiau“, – „15min“ nurodė T.V.Raskevičius ir teigė taip padaręs būtent dėl laukiančio svarbaus balsavimo Seime.

Ketvirtadienį Seimas balsuos dėl prezidento Gitano Nausėdos veto Žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisoms, kad periodiškai testuotis dėl COVID-19 turintys nepasiskiepiję darbuotojai nuo gruodžio 1 dienos tai darytų savo lėšomis.

Valdantieji siekia atmesti šalies vadovo veto, tam jiems reikia ne mažiau kaip 71 balso. Valdančioji koalicija Seime turi 74 balsus.

Rašyti komentarą
Komentarai (68)

Loni

Trys ,,Bedieviai komunarai,,. Pas tą vidurinįjį antakis slenka nuo skiepų??? Lai eina visi velniop!

Rinkejas

Jeigu Prezidentas nepaleis Seimo,tai jam visa kadencija isbuti nenusimato,valdantieji suvalgys kaip musia medu.

>>>LOL \\\\\.../////

>Jei aš būnant ne gėju (pd,Rąstu) manęs šalia jo nepastatytų.Matyttt..........,kad.........taip..............Šeima tik priedanga,o tokių labai daug.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS