„Valstietis“ G. Surplys siunčia nemalonią žinią M. Basčiui | Diena.lt

„VALSTIETIS“ G. SURPLYS SIUNČIA NEMALONIĄ ŽINIĄ M. BASČIUI

Per antrąjį Seimo nario rinkimų turą Zanavykų vienmandatėje apygardoje žemės ūkio ministras „valstietis“ Giedrius Surplys ragina balsuoti už konservatorę Ireną Haasę.

„Ką palaikysiu antrame ture?.. Klausimas, atrodytų, paprastas ir man fatališkas. 2016 m. atsidūriau panašioje situacijoje Naujojoje Vilnioje. Tąsyk antrame ture palaikiau gerąjį uraganą Moniką Navickienę. Šįsyk – Irena Haase, vėsus brizas. Bet ceteris paribus aš prašau savo rinkėjų būtinai ateiti ir balsuoti už Ireną Haasę“, – pirmadienį savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė politikas.

Jis taip pat paragino kitą kandidatą, išėjusį į antrą rinkimų turą, – Mindaugą Bastį trauktis iš kovos.

„Jūs jau įrodėte, ką norėjote įrodyti (kad turite savo rinkėją ir nesilaikote įsikibęs mandato). Antro turo, panašu, nelaimėsite. O jeigu ir laimėtumėte, Seime negalėtumėte dirbti nieko, išskyrus plautis mundurą. Antras turas su Jumis bus dar dvi savaitės pamazgų ant Jūsų Tėviškės. Kam to reikia?“ – teigė G. Surplys.

Antro turo, panašu, nelaimėsite. O jeigu ir laimėtumėte, Seime negalėtumėte dirbti nieko, išskyrus plautis mundurą. Antras turas su Jumis bus dar dvi savaitės pamazgų ant Jūsų Tėviškės. Kam to reikia?

„Valstiečiai“ ir konservatoriai Seime yra vieni aršiausių oponentų.

Sekmadienį Zanavykų apygardoje renkant parlamento narį, išankstiniais duomenimis, I. Hasee surinko beveik 34 proc. balsų, M. Bastys – beveik 20 proc., G. Surplys liko trečias su 17 proc. balsų.

Iš viso Zanavykų apygardoje balsavo mažiau nei trečdalis rinkėjų – 30 procentų.

Antras Seimo nario rinkimų turas vyks rugsėjo 30 dieną.

Seimo nario vieta Zanavykų apygardoje liko laisva, kai joje išrinktas M. Bastys atsisakė parlamentaro mandato. Sprendimą trauktis iš Seimo jis priėmė, kai per apkaltą parlamente neužteko balsų panaikinti jo mandato ir dėl to prie Seimo surengtas tūkstantinis mitingas.

Konstitucinis Teismas M. Bastį pripažino sulaužius priesaiką ir šiurkščiai pažeidus Konstituciją, kai nuslėpė savo ryšius su buvusiu KGB darbuotoju Piotru Vojeika.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

lauksim ....

išmes ir šitą ''valstietį''- ministrą šiltą kėdę zulinant ............ pats prašosi

Vilija

O kunigeliams kaimuose pasiuntei.,?

tai

sovietines nostalgijos palikimas ....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS