A. Veryga: negirdžiu nepasitikėjimo signalų iš prezidento | Diena.lt

A. VERYGA: NEGIRDŽIU NEPASITIKĖJIMO SIGNALŲ IŠ PREZIDENTO

Vis daugiau kritikos dėl vadovavimo Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui susilaukiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, iš šalies vadovo Gitano Nausėdos negirdintis jo atžvilgiu siunčiamų nepasitikėjimo signalų.

„Visi turbūt sekame ir prezidento pasisakymus, mes labai aktyviai bendradarbiaujame su prezidento komanda – aš jam tikrai noriu padėkoti ir už pagalbą. Kiekvieną dieną keičiamės informacija. Tad kažkokių signalų apie nepasitikėjimą nesu girdėjęs iš šalies vadovo“, – antradienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Veryga.

Prezidentas G. Nausėda, pirmadienį kalbėdamas apie situaciją šalyje, pareiškė, kad dėl visuomenėje pastaruoju metu jaučiamos įtampos yra atsakingas sveikatos apsaugos ministras. G. Nausėda teigė, kad Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui, kuriam vadovauja A. Veryga, dorojantis su krize pritrūko kompetencijų. Visgi prezidentas teigė nematąs būtinybės atleisti, kaip to reikalauja opozicija ar dalis medikų, A. Verygos iš užimamų pareigų.

Pats A. Veryga pripažįsta, kad krizei dėl koronosviruso tęsiantis, plečiasi ir problemų, kurias turi spręsti įvairių prerogatyvų institucijos, ratas. Todėl, jo teigimu, būtinas ir platesnis Vyriausybės įsitraukimas.

Kiekvieną dieną keičiamės informacija. Tad kažkokių signalų apie nepasitikėjimą nesu girdėjęs iš šalies vadovo.

„Visi iššūkiai, kurie buvo susiję su reagentų pristatymu, su logistika, su transporto organizavimu... Dabar atsiranda naujų iššūkių su privalomai izoliuojamų pacientų apsauga, apgyvendinimu ir kitais dalykais, su ekonomikos gelbėjimu. Tad tikrai reikia didesnio Vyriausybės įsitraukimo“, – teigė A. Veryga.

A. Verygos darbą, vadovaujant Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui, pirmadienį sukritikavo dvi kadencijas šaliai vadovavusi Dalia Grybauskaitė.

„Aš manau, kad šis ministras, apie kurį ten mėgina kažkas kalbėti, kad arklių nekeičia perėjoje, tai kažin ar jį galima laikyti tuo arkliu, kuris gali apskritai ką nors patraukti. Jis labiau primena kitą gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti“, – LRT televizijos laidoje „Dienos tema“ sakė D. Grybauskaitė.

Ji taip pat  teigė, kad situacijos valdymą į savo rankas iš A. Verygos dar sekmadienį perėmė premjeras Saulius Skvernelis. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis teigia, kad šiuo metu vyksta diskusija dėl tolesnio Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) vadovavimo Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

kauniete

AR TAUTAI IDOMU JO SIGNALAI MUMS VERIGA IDOMU KA JUS PASAKOJAT KAIP JUMS SEKASI O PREZIDENTAS MUMS NEIDOMU TEGUL ŠNEKA I DAUSAS

Pilietiškas

Aklas nemato, o kurčias negirdi - sena tiesa

X

Mes neturim prezidento
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS