Ž. Pavilionis traukiasi iš pirminių konservatorių prezidento rinkimų | Diena.lt

Ž. PAVILIONIS TRAUKIASI IŠ PIRMINIŲ KONSERVATORIŲ PREZIDENTO RINKIMŲ

  • 8

Parlamentaras, buvęs diplomatas konservatorius Žygimantas Pavilionis paskelbė nedalyvausiantis pirminiuose Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidento rinkimuose.

Savo paramą jis skiria vieningai visos TS-LKD bendruomenės išrinktam kandidatui į šalies prezidento postą, paskelbė partija.

„Valstybės gerovė ir nacionalinis interesas man visuomet buvo ir bus prioritetas. Dėl šio bendro tikslo esu linkęs pasitraukti iš prezidento rinkimų, nuosekliai laikydamasis partijos procedūrų savo balsą skirti už tą TS-LKD kandidatą, kuris atitinka mano įsitikinimus bei vertybes, kai paaiškės galutinis apsisprendusiųjų sąrašas“, – pranešime teigia Ž. Pavilionis.

Jo kandidatūrą pirminiuose rinkimuose yra iškėlę 34 TS-LKD skyriai.

37 TS-LKD skyriai yra iškėlę partijai nepriklausančios parlamentarės, buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės kandidatūrą. Partijai nepriklausančio ekonomisto Gitano Nausėdos kandidatūrą yra iškėlę 28 skyriai, o partijos nario buvusio užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko kandidatūrą iškėlė 27 skyriai.

G. Nausėda pirmadienį paskelbė sieksiantis prezidento posto. Anksčiau apie tai paskelbė ir V. Ušackas.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų gegužę.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

iki

ko nusirito konservai, kad sugeba tik tokius nevykusius rasti, ir tai puikiausiai supranta net tie, kurie jam sako: "Eik, eik".

Labai

gerai Povilionis padarė. Nors gėdos išvengs. Jam šansų nebuvo,kaip ir G.Nausėdai paskelbus savo komandą. Iš kur ir surenka tokius? Geriau būtų nesiskelbęs kas jo komandoje. Matau jau dabar ateitį,jei Nausėda taptų prezidentu. Bet kiekvienas tinginys nori būt seimūnu. Atvirai pasakius šiurpas nukratė. Kaip komandos nariams ir negėda lysti,kur neturi žalio suvokimo politikoje. Jau turim aibę tokių tešlagalvių. Na ir ką iš jų pasiūlymų? Šnipštas tiktai. Kvailystės. Tokiems reiktų lysti po lapais ir kavotis,o neviešint idiotinius savo ale įstatymus. Žinote man ne tik nejauku,bet ir už juos kiekvieną asmeniškai darosi gėda. Nu baisu kažkas.

va kur

mamyte patare nes pats sunelis nebut sugalvoje gaila tecio nors vienas buvo seimoje su protu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS