A. Zuokas įsidarbino vadybininku | Diena.lt

A. ZUOKAS ĮSIDARBINO VADYBININKU

Į Seimą su partija „Laisvė ir teisingumas“ kandidatuojantis buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas įsidarbino vadybininku daugiabučių administravimo įmonėje „Šilėja“.

Ši įmonė daugiausia veikia sostinės Šeškinės mikrorajone, kurį apima A. Zuoko pasirinkta Šeškinės-Šnipiškių apygarda.

A. Zuokas BNS neslėpė, kad šį darbą nuo rugpjūčio pabaigos pasirinko būtent dėl agitacijos, siekdamas rinkėjams pristatyti programines nuostatas, kurių didžioji dalis skirta būsto renovacijai. Jis tvirtina, kad dabartinį darbą paliks, jei bus išrinktas į Seimą.

„Darbas – pravesti gyventojų apklausas bei susirinkimus, pavyzdžiui, apsisprendžiant, ar gyventojai nori keisti laiptinėje langus, ar buitinių atliekų vamzdis reikalingas, ar ne, ar gyventojai nori renovuoti pastatą. Taip pat – išklausyti tam tikras problemas“, – sakė jis.

Tai man leidžia žinoti realias problemas, kurios šiandien egzistuoja šiame sektoriuje, pasitikrinti, ar mūsų idėjos ir pasiūlymai gyventojams yra įdomūs ir priimti.

Politikas teigė su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK) nesikonsultavęs dėl tokios formos rinkiminės agitacijos tvirtindamas, kad įstatymai to nedraudžia.

„Tai man leidžia žinoti realias problemas, kurios šiandien egzistuoja šiame sektoriuje, pasitikrinti, ar mūsų idėjos ir pasiūlymai gyventojams yra įdomūs ir priimti. Aišku, vieni nori šnekėti, kitiems tai neaktualu (...). Įstatymai tokio dalyko nedraudžia. O VRK nėra konsultavimo agentūra – yra įstatymai, parašyta, kas galima, kas negalima. Niekas man nedraudžia dirbti, kur aš noriu, o visi darbuotojai, kurie kažkur dirba, bendrauja su žmonėmis“, – tikino A. Zuokas.

Politikas taip pat yra laimėjęs Vilniaus savivaldybės įmonės  „Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus“ (VASA) direktoriaus konkursą, bet pareigų imtis neketina ir siūlo naikinti įmonę. 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Kis

Kada si aferista pasius toliau.Reikia pasodinti antraip jis nenurims.

visiškas

fluxus

ALGIS

Nu ir na....ui , TOKĮ VEIKĖJĄ .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS