Alytaus savivaldybė atgavo dalį sukčiams pervestų pinigų už kelių remontą | Diena.lt

ALYTAUS SAVIVALDYBĖ ATGAVO DALĮ SUKČIAMS PERVESTŲ PINIGŲ UŽ KELIŲ REMONTĄ

  • 0

Alytaus miesto savivaldybė atgavo didžiąją dalį ne tam gavėjui pervestų pinigų už kelių remontą.

„Niekada negalvojau, kad teks tai pasakyti, bet mums pavyko apgauti sukčius ir susigrąžinti didžiąją dalį pavogtų pinigų – 150 tūkst. eurų. Pinigai ką tik įkrito į savivaldybės sąskaitą“, – feisbuke antradienį pranešė miesto meras Nerijus Cesiulis.

Jo teigimu, dabar „daroma viskas“, kad likę 37 tūkst. eurų taip pat grįžtų į savivaldybės sąskaitas.

Mums pavyko apgauti sukčius ir susigrąžinti didžiąją dalį pavogtų pinigų – 150 tūkst. eurų.

Alytaus apskrities policija dėl galimo sukčiavimo gruodžio pradžioje pradėjo tyrimą, liudininkais buvo apklausti keturi savivaldybės darbuotojai.

Į policiją su pareiškimu kreipėsi pati savivaldybė.

Savivaldybė turėjo pervesti pinigus už atliktus darbus tvarkant miesto žiedines sankryžas Latvijos bendrovei „A.C.B“, tačiau ji jų nesulaukė – pinigai buvo pervesti į pakeistą sąskaitą, kuri registruota Ispanijoje.

„Ka­dan­gi visi reikalingi rekvizitai bu­vo pa­teik­ti, savivaldybės tarnautojams jokių įtarimų nekilo ir už atliktus darbus į nurodytą sąskaitą Ispanijoje buvo pervesta daugiau nei 187 tūkst. eurų“, – rašė N. Cesiulis.

Jis sako norintis padėkoti visiems, padėjusiems susigrąžinti sukčių išviliotus pinigus: policijai, Generalinei prokuratūrai, Šiaulių bankui, Europolui, Eurojustui, Ievai Čekuolytei, Užsienio reikalų ministerijai, Lietuvos ambasadai Ispanijoje ir savivaldybės darbuotojams.

Už didelės vertės svetimo turto įgijimą apgaule gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS