Apklausa: tik kas dešimtas lietuvis įžvelgia terorizmo grėsmę | Diena.lt

APKLAUSA: TIK KAS DEŠIMTAS LIETUVIS ĮŽVELGIA TERORIZMO GRĖSMĘ

Lietuviai mažiau, nei daugelio kitų Europos Sąjungos (ES) šalių gyventojai savo šalyje įžvelgia terorizmo grėsmę. Tai rodo visose 28-niose bendrijos valstybėse atlikta apklausa.

Paklausti, ar, jų nuomone, šalyje yra didelė terorizmo grėsmė, teigiamai atsakė 13 procentų Lietuvos gyventojų.

Mažiausiai terorizmo grėsmę savo šalyje įžvelgia Slovėnija – 7 procentai, o labiausiai – Prancūzija – beveik du trečdaliai gyventojų.

Paklausti apie kovos su terorizmu formas, lietuviai labiau negu dauguma ES gyventojų akcentuoja išorės sienų apsaugos stiprinimą. Lietuviams svarbesnė atrodo ir kova su ginklų kontrabanda.

Tuo tarpu kova su terorizmo šaknimis bei radikalėjimu lietuviams atrodo mažiau svarbi negu vidutiniam europiečiui.

Lietuvos gyventojams taip pat mažiau svarbus atrodo ES šalių policijos ir žvalgybų tarnybų bendradarbiavimo stiprinimas.

Ar Lietuvoje gali įvykti teroristų išpuolis?

Iš viso balsų: 518
Savaitės apklausa: 
0
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

KOL nėra terorizmo grėsmės tol Lietuva neskuba ginkluotės pirktis; todėl ją reikia užtvindyti 'pabėgėliais', o kai ir čia jie pradės sproginėt - ginklus už dvigubą kainą mums primes.

ADLER

Lietuvai būdingas tik vidinis VALSTYBINIS TERORIZMAS, kuris reiškiasi įstatymais prieš TAUTĄ, tai naujasis DK, naujasis PENSIJŲ įstatymas, PAGALBINIO APVAISINIMO įstatymas. PASEKMĖS - geriausiu atveju emigracija, blogiausiu - insultai, infarktai, savižudybės ir depresijos.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS