Baudos už rūkymą balkonuose įveikė pirmąjį laiptelį Seime | Diena.lt

BAUDOS UŽ RŪKYMĄ BALKONUOSE ĮVEIKĖ PIRMĄJĮ LAIPTELĮ SEIME

Seimas imasi svarstyti Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimo projektą, kuriame siūloma numatyti atsakomybę už draudimo rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose pažeidimus.

Už Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojo Tomo Tomilino pateiktas kodekso pataisas ketvirtadienį po pateikimo balsavo 37 Seimo nariai, prieš buvo 2, susilaikė 3 parlamentarai. 

Projekto oponentams nepatiko tai, kad skubama su baudomis, nors įstatyme dar nėra įtvirtintas draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose. Įstatymo leidėjas nutarė neskubėti, nes kodekso pataisas nutarė svarstyti kitais metais pavasario sesijoje.

Beje, už atsisakymą nurodyti rūkaliaus duomenis pareigūnams siūloma bausti ir buto savininką – nuo 90 iki 150 eurų bauda.

Taip pat siūloma nustatyti, kad administracinių nusižengimų teisena dėl rūkymo daugiabučių namų balkonuose, terasose, lodžijose, kai bent vienas namo gyventojas prieštarauja rūkymui, gali būti pradedama tik pagal to daugiabučio namo gyventojo, kenčiančio nuo rūkymo, pareiškimą.

Galiojančiame Administracinių nusižengimų kodekse nėra numatyta atsakomybė už tokius pažeidimus.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

KAS ĮRODYS

SUNKU BUS ĮRODYTI.IR KAS TEISUS.?MAN ATRODO,-BEREIKALINGAS ŠARŠALAS,REZULTATO NEBUS.TEGUL KAIMYNAI MOKOSI BENDRAUTI.KODĖL VIENAS GALI DRAUSTI,O KITAS NEGALI NAUDOTIS SAVO BUTU./?ESU NERŪKANTI,

Anonimas

rukys vituvese,voniose,tuoletuose dumai DAR daugiau eis i VIDU ! durniu laivas

Anonimui Pydarui

Čia kalbama apie kvalpus, o ne bute. Prieš rūkalius
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS