Druskininkų meras R. Malinauskas: stabdykime dezinformaciją ir patyčias | Diena.lt

DRUSKININKŲ MERAS R. MALINAUSKAS: STABDYKIME DEZINFORMACIJĄ IR PATYČIAS

  • 6

Šiandien ryte buvo paskelbta informacija apie koronavirusu užsikrėtusią druskininkietę. Druskininkų meras Ričardas Malinauskas savo feisbuko paskyroje teigia, kad paskelbus šią informaciją viešoje erdvėje pasipylė daug dezinformacijos, piktų komentarų. Neišvengta ir patyčių.

"Ryte paskelbus informaciją apie koronavirusu susirgusią druskininkietę viešoje erdvėje pasipylė pikti komentarai, dezinformacija, netgi patyčios.

Mielieji, mes esame maža bendruomenė. Joje ne vieta patyčioms, kaltų ieškojimui ar pasmerkimui. Priešingai – turime suremti pečius ir padėti vieni kitiems", - rašo meras.

Jis teigia, kad palaiko glaudų ryšį su sergančios moters šeima.

"Kategoriškai paneigiu visus gandus, kad šeima atsakingai neįvertino situacijos. Atvirkščiai – jie elgiasi labai pilietiškai, izoliavosi, dabar geranoriškai bendradarbiauja, kad išspręstume situaciją. Sveikatos ir stiprybės jiems šiuo nelengvu laiku. Jie turi didelį palaikymą iš manęs ir mano komandos.

Neskelbiame ir neskelbsime asmens duomenų. Geriausia prevencinė priemonė - kiekvienam atsakingai laikytis karantino sąlygų.

Nuo ligos nesame apsaugoti nė vienas. Visa informacija su jumis dalinuosi ne tam, kad pasmerktumėte sergantį žmogų.

Todėl komentuodami šią jautrią situaciją būkite taktiški.

Stengiuosi skelbti naujienas iškart, nesvarbu, ar geros, ar blogos. Svarbu operatyviai. Galbūt ne visada iškart turėsiu visus atsakymus, bet jie bus. Kantrybės. Venkite paskalų ar įvairių išvedžiojimų.

Nuo ryto išsiaiškinome, su kokiais žmonėmis moteris kontaktavo. Tie žmonės izoliuojasi ir yra stebimi sveikatos priežiūros specialistų. Atlikome ir kitus būtinus prevencinius veiksmus.

Šeimos nariams ir miesto ligoninėje ją apžiūrėjusiems medikams atlikti koronaviruso testai. Laukiame rezultatų.

Kai tik turėsiu naujų žinių – iš karto Jus informuosiu.

Beje, primenu, kad už patyčias ir melagingos informacijos skleidimą yra numatyta teisinė atsakomybė. Labai tikiuosi, kad iki to neprieisime", - rašo R.Malinauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

T

Pirma sau prisitaikyk ta teisine atsakomybe uz visus savivaliavimus.

S

Kas tavi Pilypuk pabudzino is gilaus ziemos miego,ar cik ne kokia nauja meiluze.

Alis...

teisingai...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS