A. Dulkys apie Baltijos šalių „kelionių burbulą“: visi pasiūlymai yra galimi | Diena.lt

A. DULKYS APIE BALTIJOS ŠALIŲ „KELIONIŲ BURBULĄ“: VISI PASIŪLYMAI YRA GALIMI

  • 1

Estijai siekiant atnaujinti derybas dėl Baltijos šalis apimančio „kelionių burbulo“, Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, tai – galimas pasiūlymas, tačiau šiuo metu prioritetai yra kiti.

„Visi pasiūlymai yra galimi, bet šiuo metu ant mūsų darbo stalo yra europinis imunizacijos sertifikatas ir nacionalinis galimybių pasas“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė A. Dulkys.

Estų visuomeninis transliuotojas ERR trečiadienį pranešė, kad šios šalies užsienio reikalų ministrė Eva-Maria Liimets (Eva Marija Lymets) sieks vyriausybės mandato atnaujinti derybas dėl galimybės atkurti Baltijos šalis apimantį „kelionių burbulą“.

Pranešime teigiama, kad diskusijos, siekiant išsiaiškinti Latvijos ir Lietuvos vertinimą, galėtų prasidėti kitą savaitę.

Baltijos šalyse atlėgus pirmajai COVID-19 pandemijos bangai Lietuva, Latvija ir Estija pernai gegužę jau buvo susitarusios dėl vadinamojo kelionių burbulo – šių šalių piliečiai tarp šių valstybių galėjo keliauti nevaržomai. Vis dėlto rudeniop sergamumui vėl padidėjus šis režimas rugsėjį buvo nutrauktas.

E.-M. Liimets sakė, kad kol kas per anksti prognozuoti, ar Baltijos šalys galės susitarti dėl tokio paties kelionių režimo, koks galiojo praeitais metais, taip pat negalėjo atsakyti, kada toks susitarimas galėtų būti pasiektas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Koks cia asilas papuose GEDEMINO PILY

pederastu vaivorikstine veliava ... na o jei jau norejo pademonstruot yriju nusususiu baltijos kaciu veliavas --reikejo tarpelius daryt

SUSIJUSIOS NAUJIENOS