E. Misiūnas policijos vadovybės ir pareigūnų susitikimą rengia bažnyčioje | Diena.lt

E. MISIŪNAS POLICIJOS VADOVYBĖS IR PAREIGŪNŲ SUSITIKIMĄ RENGIA BAŽNYČIOJE

Vidaus reikalų ministras pranešė, kad kitą savaitę bažnyčioje surengs policijos vadovybės ir ją kritikuojančių pareigūnų profsąjungų susitikimą.

Šis susitikimas antradienį vyks ministerijai priklausančioje Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje sostinės centre.

„Po bažnyčios skliautais gal pavyks rasti sutarimą. (...) Antradienį ryte viešame susitikime Ramintojos bažnyčioje tikiuosi visų šalių konstruktyvaus dialogo. Ambicijas ir emocijas palikus už durų!“ – feisbuke penktadienį parašė ministras Eimutis Misiūnas.

Statutiniams pareigūnams atstovaujančios profsąjungos šią savaitę per spaudos konferenciją apkaltino E. Misiūną nesusitvarkant su pareigomis ir nesuvaldant situacijos pavaldžiose įstaigose.

Profsąjungų vadovai kritikavo policijos vadovybę dėl socialinio dialogo stokos, pareigūnų darbo užmokesčio, vertinimo ir motyvacinės sistemos problemų, brangių generalinio komisaro Lino Pernavo komandiruočių.

E. Misiūnas kritiką atmetė ir teigė profsąjungų veiksmuose įžvelgiantis asmeninių ambicijų.

Policijos generalinis komisaras taip pat teigė, kad profesinių sąjungų kritika nepagrįsta, ir pateikė kelis kartus mažesnius skaičius apie jo komandiruotėms išleistus pinigus.

Vis dėlto Policijos departamento Imuniteto valdyba šią savaitę pradėjo tikrinti per spaudos konferenciją paskelbtą informaciją apie galbūt fiktyviai įrašomas darbo valandas, norint per priedus padidinti pareigūnų atlyginimus.

Policijos vadovybė pripažįsta, kad dabartinė darbo užmokesčio apmokėjimo tvarka nėra ideali, todėl naudojami įvairūs, tačiau teisėti būdai kelti pareigūnų algas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Susidomejes

Jau visau su ministru darosi cirkas vietoje.kad rastu bendra kalba rimtoje saleje ir kalbetu apie labai skaudzias problemas.policijoje jis renkasi baznycios sale Juk policija turi saugoti sali ju algos labai mazos nera kam dirbti cia jau rimta problema

fanatizmas tik

rasai lll dievo namai [[[ bet ten dievo kaip jau ir neber,dievas tokiose vietose nebuna kur parduodamos sazines,zmones klaidinami,kur kunigai su politikais balius kelia iki ausros,kur kunigai kisasi i politika,bizni ,argi cia dvasios namai, visur tik babkes ,jeigu dieva bijotu sitaip ponai nesielgtu ,butu tikri katalikai,isvada tokia ponai

as

Ar ne laikas jau butu eiti namo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS