Bus siūloma leisti veikti slidinėjimo trasoms, parduotuvėms, kirpykloms | Diena.lt

BUS SIŪLOMA LEISTI VEIKTI SLIDINĖJIMO TRASOMS, PARDUOTUVĖMS, KIRPYKLOMS

Vyriausybei bus siūloma leisti veikti slidinėjimo centrams, parduotuvėms su atskiru įėjimu, teikti grožio paslaugas pirmadienį pranešė ministrai.

„Šiandien buvo priimtas sprendimas pasiūlyti Vyriausybei leisti lauko slidinėjimo trasų paslaugų teikimą“, – sakė Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė A. Bilotaitė.

Pasak jos, paslaugų teikėjai turės užtikrinti, kad bilietai būtų platinami elektroniniu būdu, o lankytojai registruojami iš anksto.

Pasak ekonomikos ministrės Aušrinės Armonaitės, dėl leidimo veikti slidinėjimo centrams Vyriausybei bus siūloma apsispręsti jau pirmadienį.

„Siūlysime dar šiandien Vyriausybei apsispręsti dėl lauko slidinėjimo trasų, kad jos galėtų veikti“, – spaudos konferencijoje sakė A. Armonaitė.

„Bilietus bus galima įsigyti tik internetu, tai taip pat veiks ir kaip lankytojų registracija. Apsilankymo trukmė taip pat bus ribojama iki dviejų valandų. (...) Svarbu paminėti, kad judėjimo tarp savivaldybių ribojimas išlieka ir tai reiškia, kad slidinėjimo centrai galės aptarnauti savo savivaldybės žmones“, – teigė ministrė.

Pasak jos, jei sprendimai bus priimti pirmadienį, slidinėjimo centrai galės atsidaryti jau kitą dieną, tačiau tai negalios uždariems kompleksams, pavyzdžiui, „Snow Arenai“ Druskininkuose.

Sveikatos ministras Arūnas Dulkys savo ruožtu teigė, kad taip pat trečiadienį Vyriausybei bus teikiamas siūlymas leisti dirbti ne būtinųjų prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, teikti grožio paslaugas.

Siūlysime dar šiandien Vyriausybei apsispręsti dėl lauko slidinėjimo trasų, kad jos galėtų veikti.

Sveikatos ministras Arūnas Dulkys savo ruožtu teigė, kad taip pat trečiadienį Vyriausybei bus teikiamas siūlymas leisti dirbti ne būtinųjų prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, teikti grožio paslaugas.

„Tuos pasiūlymus, kuriuos artimiausiame posėdyje Vyriausybei siūlysime, jie galbūt ir nėra labai dideli, bet jie yra labai svarbūs, nes norėtume pasiūlyti Vyriausybei, kad galėtų veikti ne tik maisto produktais prekiaujančios parduotuvės, bet ir kitos nebūtinųjų prekių parduotuvės, jeigu jos turi atskirą įėjimą iš lauko pusės ir gali riboti pirkėjų srautus atitinkamai. Taip pat norėtume pasiūlyti atlaisvinti tam tikras paslaugas, būtent teikti grožio paslaugas, bet, be abejo, užtikrinant, kad vienu metu būtų ribojamas žmonių skaičius“, – sakė A. Dulkys.

Pasak jo, slidinėjimo centrų klausimas Vyriausybės svarstomas gali būti jau pirmadienį ir tai būtų „artimiausių dienų klausimas“, o dėl grožio paslaugų ir smulkiojo verslo bus sprendžiama trečiadienį.

Šiuo metu šalyje uždaryta daugelis parduotuvių, sporto ir laisvalaikio praleidimo vietų, apribotas žmonių judėjimas tarp savivaldybių ir susibūrimai tiek namuose, tiek viešose vietose.

Karantinas ir judėjimo tarp savivaldybių apribojimai šiuo metu galioja iki kovo.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (27)

Oho

O tai kaip privažiuot iki tų trąsų ?!? Iš Prienų į Birštoną neįleidžia ,kur leidmus dalins:) leidimų

pensininkė

pirmiausia leiskite į artimiausią parduotuvę apsiprekinti ramiai nes 3km nuo savivaldybės ribos

to niko

Reiktų gerokai pasitobulinti prieš rašant ne savo kalba, nes labai akis bado noras pasirodyti, nebent prieš giminaičius kaime...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS