Galutinis sprendimas dėl J. Miliaus atleidimo – lapkričio viduryje | Diena.lt

GALUTINIS SPRENDIMAS DĖL J. MILIAUS ATLEIDIMO – LAPKRIČIO VIDURYJE

  • 2

Galutinis teismo sprendimas dėl buvusio Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimo paaiškės lapkričio viduryje.

Lietuvos vyriausias administracinis teismas (LVAT) trečiadienį išnagrinėjo J. Miliaus skundą ir sprendimą skelbs lapkričio 14 dieną, BNS pranešė  J. Miliui atstovaujantis advokatas Albertas Kručkauskas.

Vilniaus apygardos administracinis teismas birželio pabaigoje atmetė J. Miliaus skundą – teismas paskelbė, kad jo atleidimas 2016-ųjų spalį buvo teisėtas, jokios procedūros nebuvo pažeistos, Jonas Milius buvo atleistas tinkamai.

J.Milius bylinėjasi su Vyriausybe ir Veterinarijos tarnyba dėl, jo manymu, neteisėto atleidimo. Buvęs įstaigos vadovas prašė panaikinti nutarimą, kuriuo jis atleistas iš pereigų, grąžinti jį į darbą ir sumokėti vidutinį atlyginimą už laiką, kurį jis bus atleistas. Nė vienas reikalavimas nebuvo patenkintas.

Konstitucinis Teismas (KT) kovą paskelbė, kad J. Miliaus atleidimas neprieštarauja Konstitucijai. Tačiau teismas nevertino, ar pagrįstai buvo nepritarta J. Miliaus veiklos ataskaitai. Pasak J. Miliaus advokatų, Vyriausybės nutarimas nepritarti jo veiklos ataskaitai tapo „formaliu pagrindu“ jį atleisti.

Teisėsauga J. Miliui yra pateikusi įtarimus piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu. Specialiųjų tyrimų tarnyba tiria įtarimus, kad šaldytus maisto produktus gaminanti Kauno bendrovė „Judex“ per parlamentarą „tvarkietį“ Petrą Gražulį siekė paveikti Maisto ir veterinarijos tarnybą, jog ši neskirtų nuobaudų už pažeidimus. Ikiteisminis tyrimas dar vyksta.

J. Milius savo kaltę neigia.

Šiuo metu VMVT vadovauja Darius Remeika.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

IDOMU

SLYKSTUS NORAS SAVE PATEISINTI TIK LABAI IDOMU IS KUR TOS LESOS ADVOKATU SAMDYMUI IR DIDZIULIS NORAS IRODINETI SAVO NEKALTUMA AUKSCIAUSIUOSE TEISMUOSE MATOSI KAD PER SAVO VADOVAVIMA SIAI TARNYBAI SUKAUPE LABAI DIDZIULI KIEKI PINIGELIU MANAU KAD NE IS ATLYGINIMO.AS MANAU KAD AUKSCIAUSIAS TEISMAS PALIKS GALIOTI ANKSTESNIUS TEISMU SPRENDIMUS IR IS SIO ERELIO BUS ISIESKOTOS VISOS TEISMU ISLAIDOS,, O GAL JIS JAU ZINO KAD LAIMES'

man toks jausmas

kad pupulis yra Rusijos provokatorius, kad Lietuvoje susidoroti su padoriais žmonėmis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS