Į atsargą bus išleisti 700 tarnybą baigusių šauktinių | Diena.lt

Į ATSARGĄ BUS IŠLEISTI 700 TARNYBĄ BAIGUSIŲ ŠAUKTINIŲ

  • 2

Penktadienį ir sekmadienį į atsargą bus išleisti 700 Panevėžyje ir Rukloje tarnybą baigusių šauktinių, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Iškilmingos ceremonijos metu, apie 300 karių penktadienį išleis Karaliaus Mindaugo husarų batalionas Panevėžyje. Dar apie 400 šauktinių sekmadienį bus išleisti iš Kunigaikščio Vaidoto bataliono Rukloje.

Ceremonijų metu karius sveikins dalinių vadai, karinių įgulų kapelionai, pasižymėjusiems kariams bus įteiktos padėkos. Renginiuose taip pat dalyvaus svečiai iš kitų karinių dalinių, karių artimieji.

Visi tarnybą baigę šauktiniai kariai, išleidus juos į atsargą, bus įrašyti į parengtąjį kariuomenės personalo rezervą ir karo prievolininkų registrą.

Vėliau kartą per penkerius metus jie bus šaukiami į 20-30 dienų trukmės kartotinius mokymus ir pratybas, organizuojamus parengtojo rezervo kariams.

Karaliaus Mindaugo husarų batalione Panevėžyje karių išleidimo į atsargą dieną vyks ir dalinio vadų pasikeitimo ceremonija.

Renginio Kunigaikščio Vaidoto batalione Rukloje dalyviams po ceremonijos bus surengta paroda, kurioje bus pristatyta Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ ir NATO sąjungininkų karinė technika bei ginkluotė.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

M

Daug saugiau dar jei kas užpuls apgins visus susirinkę jokio nuostolio ir toliau maitinam

...

Turės dabar policija darbo...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS