I. Šimonytė: COVID-19 situacija gerėja, bet viena aplinkybė verčia nerimauti | Diena.lt

I. ŠIMONYTĖ: COVID-19 SITUACIJA GERĖJA, BET VIENA APLINKYBĖ VERČIA NERIMAUTI

Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės teigimu, preliminariu vertinimu, mobilumo apribojimai davė labai gerą efektą, tačiau svarbu šias tendencijas išlaikyti ir toliau.

„Preliminariu vertinimu, manau, kad mobilumo apribojimai davė labai gerą efektą, ir dabar būtų labai svarbu to efekto nepamesti, nes yra viena aplinkybė, dėl kurios mes tuo pačiu metu, matydami gerėjančią statistiką, turime pagrindo nerimauti: tai yra nauji viruso štamai, kurie, jei įsisuktų Lietuvoje, yra linkę labai sparčiai plisti ir tada mes nuo gana aukšto nuokalnės taško pradėtume vėl kopti į viršų, ko tikrai norėtume išvengti“, – Seime per Vyriausybės valandą sakė I. Šimonytė, atsakydama į liberalo Andriaus Bagdono klausimą, ar neplanuojama persvarstyti mobilumo apribojimų priemonės.

Tai yra nauji viruso štamai, kurie, jei įsisuktų Lietuvoje, yra linkę labai sparčiai plisti ir tada mes nuo gana aukšto nuokalnės taško pradėtume vėl kopti į viršų.

Ji nurodė, kad pirmadienį su ekspertais planuojama apžvelgti dvi šių metų savaites.

„Mes diskutuosime, kokių aplinkybių reikia ir kokių papildomų sąlygų reikia kažkuriuo metu, kad galėtume dalį mobilumo apribojimų ir panaikinti“, – sakė premjerė.

„Tačiau norėtume išvengti žmonių grūdimosi tame pačiame pajūryje, mūsų kurortuose ir kitose vietose, kur kol kas dėl apribojimų per visą šitą laikotarpį pavyko, kiek girdžiu iš miestų merų, pasiekti labai gerų lokalių rezultatų, bet mums reikia gero nacionalinio rezultato“, – sakė I. Šimonytė.  

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Fy

Visa tai melas sugalvota kaip žmogu smaukt

Chi

Tūkstantis užsikrėtusių per parą, tai įveiktas virusas?? Verygą dėl 30 sergančių jau kalėte prie stulpo, apie ką eina kalba? Atsibuskite, konservai genda!

Marta

Buduliai ir burbuliuoja neišsipagirioję gal.Sveikintini premjerės veiksmai, nors kokia švieselė tunelio gale, mažiau koneveikit premjerę, jai tikrai nelengva dabar, o prekybos centruose patys nelipkim vienas ant kito, žiūrėkim rankas rankenas vežimėlių patys papildomai galim persibraukti šlapia dez.pirštine, aš net piniginę po visko perbraukiu, kortelę, rankinės rankenas, grįžus visus drabužius į balkoną išnešu, batus.Premjerė viso šito už mus neatliks.Ir mažiau burbėkim, negatyvas veikia nervų sistemą
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS