I. Šimonytė: stengsimės, kad masinė vakcinacija visose šalies savivaldybėse prasidėtų panašiu metu | Diena.lt

I. ŠIMONYTĖ: STENGSIMĖS, KAD MASINĖ VAKCINACIJA VISOSE ŠALIES SAVIVALDYBĖSE PRASIDĖTŲ PANAŠIU METU

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad bus stengiamasi, jog visose šalies savivaldybėse masinė vakcinacija prasidėtų panašiu metu. Visgi ministrė pirmininkė pripažįsta kol kas negalinti pasakyt tikslios datos, kada prasidės masinis šalies gyventojų skiepijimas.

„Ar (birželio – ELTA) pirmąją, ar ne pirmąją, tai to pasakyti negaliu. Stengsimės siekti tokio rezultato, kad ji neprasidėtų kažkokiu labai dideliu skirtumu todėl, kad tikrai neturi žmogus būti privilegijuotas pagal tai, kurioje savivaldybėje jam pasisekė deklaruoti gyvenamąją vietą. Tai čia tikrai skirstydami kiekius stengsimės išlaikyti kiek įmanoma didesnį tolygumą“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį teigė I. Šimonytė.

Visgi premjerė atkreipia dėmesį, kad nemaža dalis iš artimiausiomis savaitėmis atkeliausiančių vakcinų bus skirta antrai vakcinos dozei.

„Tai reiškia, kad plėtra nebus tokia didelė, kaip atrodys gaunamų vakcinų kiekis, nes, jeigu Lietuva gauna, tarkime, 450 tūkst. vakcinų, tai ir vakcinacijai per artimiausias tris savaites reikės atidėti daugiau nei 300 tūkst. Tai yra labai didelė dalis, vadinasi, plėtrai likutis nebus toks didelis, kaip pati įspūdinga kiekių suma“, – sakė Vyriausybės vadovė.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

mielai

perleisiu visas savo dozes tau... Nors jau ir pasiskiepyjus, bet tokiai... nepakenks dar bent 10 suleidimų

Burba

By...Rka CEO, tavęs niekas ir neskiepys,žmonės patys ateina savanoriškai.

Лоло

Galvą sau pasiskiepyk
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS