Komisija „Simpsonus“ paliks ramybėje | Diena.lt

KOMISIJA „SIMPSONUS“ PALIKS RAMYBĖJE

Įvertinusi atliktą tyrimą ir papildomą informaciją, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) nusprendė netaikyti administracinės atsakomybės UAB „All Media Lithuania“ dėl animaciniame seriale „Simpsonai“ paskleistos informacijos.

2018-ųjų pabaigoje, gavusi du susirūpinusių tėvų skundus dėl animaciniame seriale „Simpsonai“ skleidžiamos galimai neigiamą poveikį nepilnamečių vystymuisi darančios informacijos, LRTK pradėjo tyrimą.

LRTK atliko trijų serijų stebėseną, pagal nustatytą tvarką kreipėsi į šio animacinio serialo transliuotoją UAB „All Media Lithuania“ ir paprašė pasiaiškinti dėl paskleistos informacijos. Papildomai LRTK kreipėsi į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, kad ji įvertintų trijų serialo „Simpsonai“ serijų turinį. LRTK taip pat kreipėsi į rinkos tyrimų bendrovę TNS LT, UAB, kad ji atliktų tyrimą ir įvertintų serijų, kuriose buvo paskleista galimai neigiamą poveikį nepilnamečiams daranti informacija, žiūrimumą.

Įvertinusi transliuotojo pateiktą paaiškinimą ir įsipareigojimą atsižvelgti į LRTK pateiktus pastebėjimus ir ateityje atsakingai vertinti šio serialo turinį bei mažą tirtų serijų žiūrimumą, LRTK nusprendė administracinės atsakomybės transliuotojui netaikyti ir nesiūlyti keisti tirtų serijų transliavimo laiko bei žymėjimo.

GALERIJA

  • Komisija „Simpsonus“ paliks ramybėje
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

R.

Mulkiai, nežiūrėkit Simpsons, o geriau griežtinkit baudžiamąją atsakomybę.

Kvėšai ingai

Kokia tu mama jei tavo vaikus auklėja TV. Tėvai sprendžia ka vaikai žiūri. Be to yra kanalu užrakinimas net pagal laika o jei esi per negudri tokiems dalykams visada gali išmesti ta TV.

T

Kam atrodo uzdrausti tai ziurek buratina apie seniu pamokslus ir pranasystes
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS