Leista užblokuoti keturias svetaines, pažeidusias autorių teises | Diena.lt

LEISTA UŽBLOKUOTI KETURIAS SVETAINES, PAŽEIDUSIAS AUTORIŲ TEISES

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) įpareigojo interneto tiekėjus užblokuoti keturias interneto svetaines, neteisėtai retransliavusias televizijos programas ar rodžiusias filmus.

Kaip pirmadienį pranešė LRTK, teismas praėjusią savaitę leido blokuoti svetaines news-rus.tv, newru.tv ir tebox.eu.

Blokuoti minėtas svetaines LRTK nusprendė išnagrinėjusi bendrovių „TRK Ukraina“, „TVDROM Limited“ bei „Internet Copyright Management LLC“ skundus. Jos tvirtino, kad nėra davusios sutikimo retransliuoti jų turinį.

Dar viena svetainė – yts.lt – blokuojama nustačius, kad čia nelegaliai platinami filmai. Dėl šios svetainės veiklos taip pat kreipėsi jau minėta bendrovė „Internet Copyright Management LLC“.

Vien gegužės – liepos mėnesiais šiame tinklalapyje vartotojai apsilankė 220 mln. kartų – svetainės vertė, anot LRTK, įkainota beveik 73 mln. eurų, per dieną jos administratoriai gauna 67 tūkst. JAV dolerių pajamų.

Bandantieji prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į tinklalapį stop.rtk.lt.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Nieko

Jus nepadarysit,veikia viskas be problemu

...

Šiaip, tas 'autorių' reketas UŽKNISA!

cekavas

Specialiai užėjau pažiūrėti kas ir kaip ten blokuojama-ogi viskas veikia kuo puikiausiai ir į jokį stop.rtk.lt. nebuvau nukreiptas. Tiesa, tam reikia tik DNS pasikeisti, ką atlikti gali net vaikas ir kas nieko nekainuoja.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS