Lietaus dar trūksta: stichinė sausra išlieka Elektrėnų ir Trakų rajonuose | Diena.lt

LIETAUS DAR TRŪKSTA: STICHINĖ SAUSRA IŠLIEKA ELEKTRĖNŲ IR TRAKŲ RAJONUOSE

  • 2

Stichinė sausra išlieka dviejose Lietuvos savivaldybėse – Trakų ir Elektrėnų rajonų, pirmadienį skelbia Hidrometeorologijos tarnyba.

Varėnos rajone palijo kiek daugiau, todėl stichinė sausra šiame rajone baigiasi.

Pirmadienio duomenimis, labai sausa ir toliau išlieka Alytaus ir Kėdainių apylinkėse, sausringa – daug kur rytų Lietuvoje, Pasvalio, Pakruojo, Radviliškio, Kelmės, Prienų, Šakių ir Palangos apylinkėse.

Nedidelis drėgmės trūkumas fiksuojamas pavieniuose pietų ir rytų Lietuvos rajonuose, taip pat apie Joniškį.

Kitur šalyje vyrauja optimalios drėgmės sąlygos, o Mažeikių, Plungės, Telšių, Rietavo, Šilalės ir Šilutės apylinkėse, kur lijo daugiausiai, fiksuojamas drėgmės perteklius.

Pasak sinoptikų, artimiausiomis dienomis lietingi orai išsilaikys daugelyje šalies rajonų, todėl situacija toliau turėtų gerėti.

GALERIJA

  • Lietaus dar trūksta: stichinė sausra išlieka Elektrėnų ir Trakų rajonuose
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Verslininkas buves

Ar valstybė kalta kad sausra,manau kompensacijų žemdirbiam mokėti negalima.Tada visiem verslininkam jos priklausytu.Kam nepasisekė,kas nepagavo verslo reikalingumo ir taip toliau.Verslas tai didžiulė rizika,kas turi pinigų ,tas rizikuoja o valstybė nei prie ko.Didelė dalis smulkių verslininkų buvo sužlugdyti ,tai ir jiems priklausytu parama,nes seimui padedant buvo sunaikinti tokie verslininkai.

Anonimas

Ir vėl, aišku, kaltas Putinas...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS