Lietuvos politikų šukuosenos | Diena.lt

LIETUVOS POLITIKŲ ŠUKUOSENOS

  • 14

Kirpyklos Lietuvoje uždarytos jau daugiau nei mėnesį ir nepriekaištingai turintiems atrodyti politikams tenka spręsti dilemą - ar vaikščioti aplink ausis apaugusiais plaukais, ar griebti mašinėlę ir nusiskusti plikai, praneša LNK žinių tarnyba.

Tiesa, kai kurie, pavyzdžiui, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, jau daugiau nei mėnesį sugeba išlaikyti sumodeliuotą šukuoseną, lyg plaukai jam visai neaugtų. Plaukų stilistams tuo sunku patikėti.

"Gal Vyriausybės rūmuose yra kokia kirpėja", - taip sveikatos apsaugos ministro šukuoseną komentuoja darbietis Vytautas Gapšys.

Jis teigia, kad yra abejonių dėl tokio procesų sustabdymo. "Gal ministerijoje turi kokį specialų vandenį?", - juokiasi V.Gapšys.

Per mėnesį žmogaus plaukai paauga centimetrą ar pusantro. O ministro A.Dulkio šukuosena per daugiau nei mėnesį atrodo nepasikeitusi.

Kirpyklos Lietuvoje uždarytos gruodžio 16 d.

Sveikatos apsaugos ministerija LNK žinioms atsakė, kad A.Dulkys paskutinį kartą pas kirpėją lankėsi dar prieš priesaiką. 

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

dvigubi standartai

Ar ne pats dulkė rašinėja, kad žmona jį kerpa? O gal mažos dukros? Nekabinkit makaronų. Gėda valdžiagyviams, kaip ir čmil, viskas galima?

EIKIT

Sniego kasti nerašinėją nesąmonių .

Gandragalviams

Tikrai ,kai neliko dėl ko prikibti,užkliūva šukuosena.Sėkmės ministrui kovojant su pandemija ir su gandragalvių armiją.O su žurnalistine šunauja mes pakovosim...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS