M. Bastys Lietuvą apskundė Strasbūrui | Diena.lt

M. BASTYS LIETUVĄ APSKUNDĖ STRASBŪRUI

Buvęs parlamentaras Mindaugas Bastys Europos Žmogaus Teismui apskundė Lietuvą, penktadienį pranešė Lietuvos ryto televizija.

„Tai buvo politinis šou, politinis susidorojimas, man nebuvo sudaryta galimybių ginti reputaciją“, – televizijai sakė M. Bastys. Šiuo metu jis dirba konsultantu žemės ūkio klausimais.

Gavus Valstybės saugumo departamento (VSD) informacijos, Seime po tyrimų buvo pradėtas apkaltos procesas dėl M. Basčio nuslėptų ryšių su buvusiais sovietų spectarnybų darbuotojais, įtarto atstovavimo Rusijos energetiniams interesams.    

Sprendimą trauktis iš Seimo M. Bastys priėmė, kai per apkaltą parlamente neužteko balsų panaikinti jo mandato, dėl to prie Seimo surengtas tūkstantinis mitingas.

Konstitucinis Teismas M. Bastį pripažino sulaužius priesaiką ir šiurkščiai pažeidus Konstituciją, kai nuslėpė savo ryšius su buvusiu KGB darbuotoju.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

jis

man nieko gero nepadare,o Lietuvai…?

Kas darosi?

Kaip paskaitai tokius berščių,nemokšų komentarus,tai susidaro įspūdis,kad Lietuvoje sparčiai mažėja normaliai mąstančių žmonių skaičius.Tokie komentatoriai nesuvokią,apie ką jie kalba.jų vienas tikslas, kaip įžeisti,pažeminti žmogų,apie kurį neturi jokio supratimo.Kodėl taip nusirito lietuvaičiai? Jiems šventi,tik lansberginiai.

GAILA

LABAI KEISTA KAI PAMACIAU KAD BASTYS DAR NE KALIUZEJE..LABAI GAILA.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS