Ministras K. Mažeika įžeidė moteris? | Diena.lt

MINISTRAS K. MAŽEIKA ĮŽEIDĖ MOTERIS?

  • 18

Seime labai dažnai pasakoma "perlų", kai žmonės pamiršta, kad yra filmuojami. Šį kartą Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika pasakė labai sparnuotą frazę, praneša LNK Žinių tarnyba.

Liberalai pasikvietė ministrą pasikalbėti apie situaciją Klaipėdoje, nes užterštumas uostamiestyje buvo fiksuojamas ne kartą.

Posėdyje buvo sprendžiama, ką daryti, kokių veiksmų imasi Aplinkos ministerija. Štai kaip atrodė tas pokalbis.

"Nežinau, kas organizavo eiseną prieš kvapus, tikrai ne mūsų partijos aktyvistai, nes nepažįstu tų žmonių ar tų moterų, nes ten, man atrodo, buvo moterys. Nepažįstu tu moterų. Moterys gali kelti problemų, tai turbūt normalu", - kalbėjo K.Mažeika.

Po šios savo kalbos Aplinkos ministras atsidūrė dėmesio centre dėl posėdyje išsakytos frazės. Kaip atrodo jums, tai moterų įžeidimas ar žmogiška klaida?

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

Moterys

bando kaska daryt,o tu nieko nedarei nedarai ir nedarysi ,nes esi bevalis ir bailys. Pagarba Moterims !

nebūk lietuvis kolchoznikas

eik ir paklausk pas tą moterį kas ji. Kiek tau metų , kad nesugebi paklausti? Gal darželinukas, ar tau ne gėda. Visi tokie sisteminiai profesoriai, tik kai reikia susėsti ir išspręsti kokius reikalus, nesusipratimus, amžinai gaunasi šnipštas. Arba pasamdykit detektyvus, kad išsiaiškintų kas ji tokia.

ko verki Mažeika,

geriau , tai moteriai ranką paspaustum ir gėlę įteiktum, kad kažką daro, nors pagal jus geriau nieko nedaryti. Tikros įsikūnijusios karo šmėklos. Jūs tylėkit, o kiti netylės, nes akmenys pradės šaukti. Dašlo, jei ne pasidašlinkit, ir užsičiaupkit. Merry Christmas and happy new year
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS