Orai: lepins saulutė, o šilumos dar teks palaukti | Diena.lt

ORAI: LEPINS SAULUTĖ, O ŠILUMOS DAR TEKS PALAUKTI

  • 1

Paskutinė kovo savaitė lepins saulėtu dangumi. Naktys bus šaltos, numatoma neigiama temperatūra. Visgi, dienoms bėgant palaipsniui šaltis atlėgs, o dienomis šilumos bus vis daugiau.

Pirmadienis bus ramus ir saulėtas. Pūs nestiprus, nepastovios krypties vėjas. Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 3, Šiauliuose iki 2 laipsnių. Kaune temperatūra sieks 4 laipsnius šilumos.

Antradienį orai keisis mažai, vyraus giedras dangus, pūs nestiprus pietvakarių krypties vėjas. Nakties valandomis temperatūra svyruos nuo –8 iki –2 laipsnių šalčio. Žemiausiai temperatūra kris šalies pietuose ir rytuose. Kuršių nerijoje bus apie 0–1 laipsnį šilumos. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje oras šils iki 4, Šiauliuose ir Klaipėdoje iki 5 laipsnių.

Trečiadienis taip pat nenustebins. Naktį temperatūra svyruos nuo –7 laipsnių šalčio šalies pietuose, iki nulio laipsnių pajūryje. Diena bus saulėta, pūs kiek juntamesnis pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje bus apie 6, Klaipėdoje apie 5 laipsnius šilumos. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 7 laipsnių.

Ketvirtadienį išsilaikys sausi ir saulėti orai. Nakties valandomis atšals kiek mažiau, temperatūra svyruos tarp –6–0 laipsnių šalčio. Dieną oras sušils labiau nei trečiadienį. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 9 laipsnių. Šiauliuose bus apie 7, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 8 laipsnius šilumos.

Penktadienį sulauksime dar šiltesnių orų, kritulių nenumatoma. Naktis bus žvaigždėta, temperatūra svyruos nuo –3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dienos metu vyraus maloni šiluma, pūs vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune termometrų stulpeliai šoktels iki 12 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 11, Klaipėdoje apie 10 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalis didesnių permainų neatneš. Naktimis tik kai kur dar galimas vienas kitas laipsnis šalčio, o dienomis temperatūra sieks 10–14 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus šeštadienį, o sekmadienį galime sulaukti didesnio debesuotumo, vakariniuose šalies rajonuose galimi krituliai.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

...,pagal METU LAIKA ORAS labai GRAZUS...,

neisTRUKTI pasiDZIAUGTI GAMTA buti TIKRAS neSUSIPRATIMAS... TASKAS

SUSIJUSIOS NAUJIENOS