Orai: ruoškitės – neįprastą šilumą tuoj išstums permainos | Diena.lt

ORAI: RUOŠKITĖS – NEĮPRASTĄ ŠILUMĄ TUOJ IŠSTUMS PERMAINOS

  • 0

Priešpaskutinė lapkričio savaitė atneš pokyčių – pirmomis dienomis šalyje tęsis šilti, be gausesnių kritulių orai, tačiau savaitei persiritus į antrą pusę jau teks ir šilčiau apsirengti. Tuo metu šilumą išstums žiemiškesni orai – temperatūra kris žemyn, kai kur gali ir saujelė snaigių pasirodyti.

Pirmadienį šalyje nieko naujo – dangų niaukstys pilki debesys, gausių kritulių tikimybė bus menka, o temperatūra ir toliau išsilaikys gan aukšta lapkričiui. Numatomas apysmarkis pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 9, Kaune ir Panevėžyje apie 10 laipsnių šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 11 laipsnių.

Antradienį didesnių permainų dar nesulauksime: išsilaikys vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas, dangumi plauks debesys, kai kur galima nedidelė dulksna. Naktį temperatūra svyruos tarp 4–7 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 9, Kaune ir Klaipėdoje apie 10 laipsnių šilumos.

Trečiadienį išsilaikys labai panašūs orai. Vietomis iš praplaukiančių debesų gali šiek tiek palynoti, vyraus pietryčių krypties vėjas. Nakties valandomis tvyros rūkas, vietomis gan tirštas, numatoma 4–7 laipsnių šiluma. Dienos metu Vilniuje ir Kaune oras šils iki 10 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 8, Panevėžyje apie 9 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį jau pajusime ir permainas – į šalį plūstels šaltesni orai. Nakties valandomis kai kur gali truputį palynoti ar net viena kita iš šlapia snaigė pasirodyti, temperatūra pažemės iki 3–6 laipsnių šilumos. Dienos metu be žymesnių kritulių, įsismarkaus pietryčių krypties vėjas, o šiluma jau bus kuklesnė. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje teliks 5, Kaune 6 laipsniai šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 7 laipsnių.

Penktadienį atšals dar labiau, vietomis peizažą gali paįvairinti būrelis snaigių. Ir toliau pūs nenuorama pietryčių krypties vėjas. Nakties metu temperatūra svyruos nuo –2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos. Kai kur kelius gali slidinti plikledis, tad atidumas ypač pravers. Dienos metu vietomis pro debesis ir saulė pažvelgs, šilumos liks dar mažiau nei ketvirtadienį. Vilniaus ir Panevėžio apylinkėse bus apie nulį. Kaune ir Šiauliuose oras šils iki 2, Klaipėdoje iki 4 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį šaltukas pasikandžios dar labiau. Jau pajusime, kad žiema tikrai visai netoli. Pagal dabartinius duomenis, šeštadienį galimi didesni pragiedruliai, o sekmadienį kai kur numatomi mišrūs krituliai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS