Kauno rajono skyriaus pirmininku tapo Antanas Vanagas, šiame poste pakeitęs kyšininkavimu įtariamą Robertą Ramošką
Prieš keletą dienų posėdžiavusi Socialdemokratų partijos Kauno rajono skyriaus taryba tik po ilgų diskusijų išsirinko laikinąjį skyriaus pirmininką. Juo tapo penkiasdešimt penkerių metų rajono Tarybos narys Antanas Vanagas.
Kauno diena rašė, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba prieš keletą savaičių sulaikė buvusį pakaunės socialdemokratų lyderį Robertą Ramošką. Jam pareikšti įtarimai kyšininkavimu. Socialdemokratas iki šiol vadovavo rajono Savivaldybės Kelių ir transporto skyriui.
Įtariamas kyšininkavimu politikas sustabdė savo įgaliojimus partijoje. Balandžio 9-ąją Kauno rajono socialdemokratai yra numatę surengti konferenciją. Joje bus išrinktas nuolatinis skyriaus vadovas. Tačiau ir laikinojo pirmininko rinkimai sukėlė nemažai aistrų.
A.Vanagas tik devynių balsų persvara įveikė kitą kandidatę - Lionę Pikelienę. Kai kurie socialdemokratai neslėpė, kad tai buvo savotiška dviejų stovyklų kova. Ji tikriausiai dar labiau išryškės per balandį vyksiančią konferenciją. A.Vanago šalininkai teigė, kad ši pergalė juos nuteikia optimistiškai.
Laikinasis Kauno rajono skyriaus vadovas užsiminė, kad kilęs skandalas sudavė nemažą smūgį partijai. Šio konflikto negalime glaistyti. Tai skaudus įvykis, tačiau viena paklydusi avelė neturėtų mesti šešėlio visai partijai. Dabar reikia stengtis normaliai pasirengti konferencijai. Taip pat laukia susitikimai su visais skyriaus nariais, - teigė A.Vanagas.
Tarybos posėdyje dėl R.Ramoškos elgesio nuspręsta nediskutuoti. Nutarėme palaukti teismo, - teigė laikinasis skyriaus pirmininkas.
Paklaustas, ar balandį sieks tapti nuolatiniu skyriaus pirmininku, A.Vanagas sakė, kad apie tai dar per anksti kalbėti.
Naujausi komentarai