Per parą apgręžta 3,4 tūkst. vairuotojų, dėl karantino reikalavimų nubausti 168 žmonės | Diena.lt

PER PARĄ APGRĘŽTA 3,4 TŪKST. VAIRUOTOJŲ, DĖL KARANTINO REIKALAVIMŲ NUBAUSTI 168 ŽMONĖS

Šeštadienį iki vidurnakčio policija ir jai talkinančios institucijos apgręžė 3439 į kitas savivaldybes vykusį vairuotoją, dėl karantino reikalavimų nesilaikymo nubausti 168 žmonės, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Iš 168 žmonių, nubaustų už karantino reikalavimų nesilaikymą, 98 gavo baudas už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus, 11 nubausti už judėjimo tarp savivaldybių draudimo pažeidimus, 7 – dėl šventinių vakarėlių organizavimo, 37 – dėl būriavimosi ir buvimo transporto priemonėje daugiau nei dviem asmenims, 15 – dėl kaukių nedėvėjimo. 

R. Matonio teigimu, kiekvieną parą dirba beveik 2 tūkst. policijos pareigūnų, o jiems padeda apie 450 šaulių, karo policininkų, pasieniečių, viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, policijos rėmėjai.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė per 36 tūkst. transporto priemonių. Beveik 16,5 tūkst. automobilių buvo apgręžti per ilgąjį Kalėdų savaitgalį.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Fama

Aš jau b... neturiu ką pasakyt,žmonos į darba negaliu nuvežt.Pypec.Žiūrim ne iš to galo,o mūsų išrinktieji toliau pjauna gryba.

Jonas

Ha ha, taip taip, greit bus konservizmas , gyvensime visi kaip lanzbergiai ir šutvė, kelsimės į Labanorą

Anonimas

ai cia tie viska uzdraude kurie pernai pavasari ir vasara reke kad kaukiu nesiojimas ir ribojimai pazeidzia ju oruma ir teises
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS