Perspėja: Lietuvoje nušniokš audros, kai kuriuose miestuose – smarkios | Diena.lt

PERSPĖJA: LIETUVOJE NUŠNIOKŠ AUDROS, KAI KURIUOSE MIESTUOSE – SMARKIOS

  • 5

Šį vakarą ir artimiausią (ketvirtadienio) naktį Lietuvoje nušniokš vasariškos audros, kurios vietomis gali būti smarkios, skelbiama feisbuko puslapyje „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Pranešama, kad smarkiausios audros ir jas lydintys pavojingi reiškiniai labiausiai tikėtini rytinėje, pietrytinėje ir pietinėje šalies dalyse. Didžiausios audros numatomos Vilniaus, Kauno, Utenos, Marijampolės, Alytaus ir Druskininkų miestuose bei rajonuose.

Kitur liūčių su perkūnijomis ir vėjo sustiprėjimais taip pat gali pasitaikyti, tačiau jos neturėtų būti labai intensyvios.

Pagrindinis pavojus su audromis bus stiprus škvalinis vėjas. Numatoma, jog gūsiai gali siekti iki 15-20, o kai kur ir iki 23 m/s. Vietomis iškris ir kruša.

„Orai ir klimatas Lietuvoje“ praneša, kad audros pradės formuotis maždaug apie 18-19 val. ir iš pradžių bus pavienės. Vėliau atskiri židiniai jungsis į vieną liniją, todėl padidės stiprių vėjų rizika.

Kaip skelbia meteo.lt, karštis šį kartą neužsibus. Po audringos ir tvankios nakties birželio 27-osios dieną numatoma temperatūra 20-25 laipsniai, pūs stiprus šiaurės vakarų vėjas.

„Facebook“ nuotr.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

nemelagis

melagiai tikrai, Kaune jokios audros nebuvo.

Vladimiras Moskvičiovas

22 VALANDOS 50 MINUČIŲ-JOKIU KAUNE AUDRU-MELAGIAI.

Earnestine Shisler

Šiuo metu „Google“ kAs menesi moka nuo 17 000 iki 22 000 JAV doleriu, kad galetu dirbti internete iš namu. Aš prisijungiau prie šios veiklos prieš 2 menesius ir uždirbau 20544 $ per pirmaji šios veiklos menesi. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerejo! Patikrinkite, ka aš darau.apsilankykite >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­orkLinks3.Com
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS