Pirmą kartą: „Jamam“ akcija vyks net dvi dienas | Diena.lt

PIRMĄ KARTĄ: „JAMAM“ AKCIJA VYKS NET DVI DIENAS

  • 2

Didžiausia Lietuvoje pavasarinė nuolaidų akcija „Jamam“ prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ šiemet pirmą kartą vyks 2 dienas. Pavasario-vasaros sezono prekių su didelėmis nuolaidomis pirkėjai galės įsigyti gegužės 26-27 dienomis.

„Prieš aštuonerius metus įvykusi pirmoji „Jamam“ akcija truko 5 valandas. Šiemet, pirkėjų patogumui, nusprendėme ją vykdyti dvi dienas – žmonės galės nuolaidomis pasinaudoti jau nuo penktadienio. Tai bus ypač patogu tiems, kurie savaitgalį ruošiasi išvykti iš miestų ar nori praleisti laiką su artimaisiais“, – sako Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdančios bendrovės direktorė Saulė Zabulionytė.

Kaip įprasta per „Jamam“, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiančios parduotuvės akcijos dienomis atsidarys kur kas anksčiau nei paprastai ir veiks jau nuo 8 val. ryto.

Pirmoji „Jamam“ nuolaidų akcija „Akropoliuose“ įvyko 2009 m. gegužę. Tąkart per penkias naktį vykusio „Jamam“ valandas prekybos ir pramogų centruose apsilankė daugiau nei 66 tūkst. žmonių.

Nuo 2009-ųjų prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ nuolaidų akcijos „Jamam“ tradiciškai rengiamos du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais. Pavasario „Jamam“ nuolaidų dieną „Akropoliuose“ apsiperka apie 7 proc. Lietuvos gyventojų – daugiau nei 200 tūkst. žmonių.

Šiemet „Jamam“ akcijoje dalyvaus daugiau nei 800 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusių parduotuvių, kuriose bus taikomos didelės nuolaidos daugeliui prekių.

Pavyzdžiui, „Akropoliuose“ veikiančiose „Maxima XXX“ parduotuvėse gegužės 26-27 dienomis bus taikoma 40 proc. nuolaida drabužiams, avalynei, kosmetikai, žaislams, buitinei chemijai ir daugeliui kitų pramoninių prekių, taip pat nuolaidos maisto prekėms.

Visas „Jamam“ akcijoje dalyvaujančių parduotuvių nuolaidas galima bus rasti internete.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

R

Nejuokinkit zmoniu su savo akcijom:))))

...

Bet kad lietuviai to 'Jamam' į Lenkiją vyksta.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS