Popiežiaus vizitas pratuštins ir Bažnyčios piniginę | Diena.lt

POPIEŽIAUS VIZITAS PRATUŠTINS IR BAŽNYČIOS PINIGINĘ

  • 8

Rugsėjį vyksiantis popiežiaus Pranciškaus vizitas į Lietuvą Katalikų bažnyčiai kainuos apie pusę milijono eurų.

Vilniaus arkivyskupijos pranešime rašoma, kad ši suma apims „susitikimų programų parengimą, registracijos suorganizavimą ir savanorių surinkimą, apmokymą, jiems reikalingų priemonių įsigijimą, reikmenų šv. Mišioms įsigijimą, komunikacijos kaštus, pasirūpinimą popiežiaus palyda, taip pat ir popiežiaus transporto priemonių atvežimą į Lietuvą“.

Tuo tarpu valstybė vizitui preliminariai išleis beveik 1,75 mln. eurų.

Užsienio reikalų ministerijai bus skirta ne daugiau kaip 1,2 mln. eurų, Vidaus reikalų ministerijai – iki 248 tūkst. eurų.

Sostinės savivaldybei planuojama pervesti iki 109 tūkst. eurų, o Kauno miesto savivaldybei – iki 163 tūkst. eurų.

Dar kiek daugiau nei 28 tūkst. eurų turėtų gauti Sveikatos apsaugos ministerija.

Anot Bažnyčios, šios lėšos skirtos infrastruktūrai ir saugumui užtikrinti, o visi renginiai vizito metu bus nemokami – norint į juos atvykti reikalinga tik registracija.

Popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis rugsėjo 22–23 dienomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Šaunus komentaras -,,apie "...

Va čia tai TEISYBĘ parašėte, nors vienas blaiviai, logiškai mąstantis žmogus. Kai matau, kaip kai kurie transo būsenos apimti puola čiupti ar nors prisiliesti prie popiežiaus, tai tiems kažkas su galva negerai. Netikiu,kad vienuolės vartotų narkotikus. .....Bet elgesys jų popiežiaus vizito metu labai panašus. .... Kodėl Vatikanas iš savo lėšų nefinansuoja popiežiaus keliones? ??Jie tiek prikaupę turtų, kad jiems 1milijonas €, taip kaip mums eiliniams 500 €.!

Jeigu

Jeigu saziningai tai pas mus atvyksta kryziuociu vadas kuri turi aptarnaut apgyvendinti ir maitinti jo valdiniai kurie yra patogiai isikure vienuolynuose ir kituose apartamentuose Valstybe turi tik uztikrinti sauguma prie saugumo uztikrinimo privalo prisideti ir baznycios O karaliaus dar taip ir neturim tai kas ji sutiks

apie

kokia dar baznycios pinigine kalba jei ji yra turtingiausias pasaulio ubagas islaikomas naiviu gerasirdziu mulkiu nes dauguma tai nostalgiski paprociu ligoniai nes Dievas tai yra ir tik padoriu zmoniu sirdyse o ne veidmainiskose sielose kas jie bebutu imtinai iki popieziaus......
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS