Premjerė palaiko idėją nustatyti privalomą testavimą grįžtantiems į darbus | Diena.lt

PREMJERĖ PALAIKO IDĖJĄ NUSTATYTI PRIVALOMĄ TESTAVIMĄ GRĮŽTANTIEMS Į DARBUS

  • 9

Premjerė Ingrida Šimonytė sako palaikanti idėją dėl COVID-19 privalomai testuoti asmenis, grįžtančius į darbus.

„Aš manau, kad privalomas testavimas toms veikloms, kurios yra kontaktinės, tikrai galėtų būti nustatytas. Bet tam reikia Vyriausybės atskiro apsisprendimo, tai dabar mes tą klausimą turėsime papildomai svarstyti. Aš pati palaikau tokį sprendimą“, – spaudos konferencijoje žurnalistams trečiadienį sakė I. Šimonytė.

Anot jos, iki šiol buvę raginimai ir siūlymai pasinaudoti valstybės suteikiamomis galimybėmis „nebūtinai buvo išgirsti tokiu plačiu mastu, kokiu norėtųsi“.

„Mes čia kalbam apie pakankamai ženklią riziką kitiems žmonėms, todėl pasidaryti testą tam, kad būtų galima būtų saugiai grįžti į darbo vietą, tikrai nėra neįveikiama užduotis“, – kalbėjo ji.

Laisvinant karantino sąlygas, Sveikatos apsaugos ministerija dar vasario viduryje sudarė galimybę nemokamai išsitirti į darbus grįžtantiems asmenims.

Statistikos departamento duomenimis, pastarąsias septynias dienas kasdien vidutiniškai atliekama 6,7 tūkst. molekulinių PGR tyrimų dėl COVID-19.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Pil

Visiem neskiepytiem turėtų būti atliktas testas , jeigu žmogus turi imunitetą ir neserga , manau skiepyti nebūtina.Sutaupytu lėšas skirtas skiepam..

K

Kas yra žmonės jiems prievarta suvarykit i kloima ir padekit gyvus nes jus visi parazitai

G

Testuokis pati o mes nesitestuosim neyuri kur dėt testu per daul prisipirko
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS